Dyrektor Generalna OSG Polska została Menedżerem Roku 2009

Dyrektor Generalna OSG Polska Jolanta Augustyniak, w uznaniu osiągnięć związanych z rozwojem OSG Polska w roku kryzysu oraz wprowadzenia z sukcesem nowoczesnych metod zarządzania dokumentami w polskich firmach, została wyróżniona nagrodą Menedżer Roku 2009 w konkursie organizowanym przez magazyn ekonomiczny „Home&Market”. Uroczyste wręczenie nagród Menedżerowie Roku 2009 dla najlepiej zarządzających odbędzie się 20 stycznia br. w hotelu InterContinental w Warszawie.

– Nagroda „Menedżer Roku 2009” jest dla mnie bardzo ważnym wyróżnieniem. Ubiegły rok obfitował w wiele ważnych decyzji, szczególnie istotnych w obliczu kryzysu finansowego. Tym ważniejsze są więc odniesione w zeszłym roku sukcesy m.in. OSG Records Management otrzymało Krajową Nagrodę Bankowości 2009 – najważniejsze wyróżnienie przyznawane przez środowisko bankowe w Rosji – „za wkład w rozwój systemu zarządzania i przechowywania dokumentów i standaryzacji procesów biznesowych w sektorze bankowym Rosji” – powiedziała Jolanta Augustyniak.

OSG obecne jest na polskim rynku od 2000 roku. Grupa, będąc liderem branży przechowywania dokumentów, zabezpieczania danych i zarządzania aktami, oferuje swoje usługi na całym świecie. Swój sukces buduje na dostarczaniu rozwiązań w zakresie zarządzaniu dokumentacją – nowoczesnych i efektywnych kosztowo. Zaawansowane systemy informatyczne zapewniają Klientowi błyskawiczny dostęp do potrzebnych dokumentów w formie elektronicznej i papierowej. Skanuje, digitalizuje, udostępnia on-line i wykonuje backupy serwerów klientów on-line. OSG należy do międzynarodowej izby branżowej – PRISM (Professional Records & Information Services Management).

Menedżerowie Roku 2009, to osoby, które w grudniowym numerze magazynu Home&Market znalazły się na liście Walnego Zgromadzenia Zarządu Polskiej Gospodarki. Wybrane przez kolegium redakcyjne osoby, najskuteczniej w ubiegłym roku kierowały swoimi firmami. W tym roku tytuł „Menadżera Roku 2009” oprócz Jolanty Augustyniak otrzymał m.in. Jan Krzysztof Bielecki.

Podczas Gali Finansowej magazynu Home&Market przyznane zostały również nagrody: Róża Bez Kolców dla najlepszego banku, Srebrny Parasol dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Magazyn ekonomiczny Home&Market przyznaje te nagrody od piętnastu lat.

Jolanta Augustyniak, Dyrektor Generalna OSG Polska. Od ponad 9  lat dyrektor generalny w OSG Polska  firmy należącej do międzynarodowej Grupy OSG Records Management lidera na światowym  rynku zarządzania dokumentami. Od 2007 Dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią. Z sukcesem  promuje modę na inteligentne archiwizowanie dokumentacji papierowej i elektronicznej. Podczas jej kadencji firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia – między innymi za innowacyjność usług. Zdobyte doświadczenie i wiedzę zaimplementowała na rynkach: chińskim i hinduskim.

Karierę zawodową rozpoczęła jako menadżer sprzedaży w sektorze prywatnych usług medycznych, a następnie w branży security. Jako pierwsza zmieniła i wypromowała nowy wizerunek ” Ochroniarza” i firmy ochroniarskiej. Absolwentka wydziału historycznego Uniwersytetu Warszawskiego i doktorant studiów ekonomicznych na Wydziale Zarządzania UW.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu