Radek Majewski kibicuje Polsat Soccer Skills

Wczoraj, 19 stycznia Radek Majewski spotkał się ze swoim pierwszym trenerem Markiem Milankiewiczem, koordynatorem Polsat Soccer Skills. Piłkarz potwierdził swoją wizytę na obozach piłkarskich PSS i zostawił koszulkę dla uczestników campów.

Polsat Soccer Skills to cykl obozów piłkarskich dla najmłodszych zawodników w wieku od 8 do 16 lat, podczas których realizowany jest program szkoleniowy opierający się na indywidualnym podejściu do każdego chłopca. Trening techniki piłkarskiej uzupełniony jest o trening lekkoatletyczny, pracę z psychologami sportu oraz naukę języków obcych.

Nasze obozy to indywidualne i kompleksowe korepetycje piłkarskie, będące uzupełnieniem treningu klubowego  – mówi Milankiewicz – na początku każdego zgrupowania odbywają się testy umiejętności, na podstawie poziomu umiejętności, wzrostu, wieku chłopcy dzieleni są na czteroosobowe grupy. Każda grupa ma swojego trenera i swój dopasowany do potrzeb zestaw ćwiczeń. Trener szkoląc tylko czterech chłopców zwraca uwagę na każdy szczegół, dzięki czemu trening przynosi lepsze efekty.

Marek Milankiewicz, trener koordynator Polsat Soccer Skills na co dzień jest trenerem młodzieży w klubie Znicz Pruszków. Wychował m.in. Radka Majewskiego, czy Tomasza Chałasa.

Radek Majewski popiera ideę indywidualnego treningu piłkarskiego i zapowiada swoje spotkanie z młodymi piłkarzami. Podpisał też swoją koszulkę, która będzie nagrodą dla młodych piłkarzy z Polsat Soccer Skills.

Zimowe obozy rozpoczynają się już 24 stycznia i trwają do 20 lutego. Są to cztery jednotygodniowe zgrupowania. Zgłoszenia i informacje na stronie www.soccerskills.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu