Nowy cennik produktów MKS

Wraz z Nowym Rokiem, firma MKS przygotowała specjalną obniżkę cen na poszczególne wersje programu mks_vir.  Do cennika wprowadzono wiele zmian, dzięki czemu produkty MKS są dostępne dla Klientów nie tylko w korzystniejszej cenie, ale również w wygodniejszej konfiguracji.

Dla wygody Klientów indywidualnych dodano opcję zakupu licencji na 2 stanowiska, a także znacznie obniżono cenę programu w wersji na jedno. Ponadto wszyscy, którzy przedłużają posiadaną już licencję mogą skorzystać z atrakcyjniejszych cen, dzięki obniżeniu ceny bazowej. Nowy cennik obowiązuje od początku stycznia i dotyczy zarówno produktów dedykowanych osobom prywatnym, jak i firmom oraz korporacjom.

Obecnie licencja dla nowego użytkownika, w wersji domowej na jedno stanowisko kosztuje  tylko 95 złotych brutto, a dla przedłużających użytkowników 76 złotych brutto. W przypadku licencji w wersji firmowej, jest ona dostępna dla nowych użytkowników już od 112 złotych, a dla kontynuujących za jedynie 92 złote.

Wprowadzenie nowego cennika jest jednym z elementów unowocześniania naszej strategii rynkowej, na którą składa się między innymi większe premiowanie lojalnych użytkowników za pomocą obniżek cenowych  – mówi Marzena Krawczak, Kierownik Działu Handlowego MKS. Staramy się oferować naszym Klientom nie tylko wysoką jakość swoich produktów, ale również możliwie jak najbardziej atrakcyjną cenę oraz szerokie spektrum konfiguracji. Dlatego proponujemy oprogramowanie łatwe w użyciu, intuicyjne we wdrożeniu oraz w korzystnej cenie – dodaje.

Dodatkowo, eksperci MKS kończą właśnie testy nowego buildu mks_vir 9.0, w którym dodatkowo udoskonalona zostanie kompatybilność oraz stabilność programu podczas pracy z najnowszą wersją systemu operacyjnego firmy Microsoft – Windows 7. Testowany build jest kolejnym unowocześnieniem przygotowanym przez MKS w ostatnim okresie, usprawniającym działanie mks_vir 9.0.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu