Wybierz tusz i wybierz sie do kina

Firma HP rozpoczęła kampanię reklamową oryginalnych wkładów atramentowych HP. Każdy klient, który zakupi tusz z serii 21 czy 22, otrzyma w prezencie voucher do Cinema City. Promocja trwa do końca stycznia 2010r.

Kampania prowadzona przez HP jest skierowana do wszystkich osób, które zakupią wkłady z serii 21(czarny) lub/i  z serii 22 (kolorowy) i zarejestrują zakup na stronie www.hp.pl/kino. Następnie każdy uczestnik otrzyma unikalny kod upoważniający do wejścia na seanse filmowe  do kina Cinema City (wyłączając filmy Digital 3D i IMAX DMR 2D i 3D).

Szczegóły i regulamin promocji są dostępne na stronie www.hp.pl/kino.

Komunikacja reklamowa obejmuje Internet, radio, outdoor oraz materiały POS w sklepach. Oryginalne wkłady atramentowe HP gwarantują bogate i realistyczne kolory, odporność na blaknięcie, oraz najwyższą jakość i niezawodność wydruku. Czarny atramentowy wkład drukujący HP 21drukuje profesjonalnie wyglądające dokumenty w laserowej jakości na szerokiej gamie papierów zwykłych i nośników specjalnych. Zaś trójkolorowy atramentowy wkład drukujący HP 22 zapewnia wspaniałe i trwałe wydruki fotograficzne dzięki opatentowanym atramentowym barwnikowym. Tusze serii 21 i 22 są najlepszym rozwiązaniem dla osób drukujących w umiarkowanych ilościach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu