Twoja kolej na uśmiech gwiazd

Na portalu 3dwhite.pl wystartował nowy konkurs dla marki blend-a-med 3D White with Pearl.Zwycięzca weźmie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej dla ekskluzywnego magazynu o gwiazdach Viva! Konkurs wystartował 11 stycznia i potrwa do 28 lutego. Aby wziąć w nim udział wystarczy zalogować się na stronie konkursowej, wypełnić formularz i załączyć kilka swoich zdjęć lub film. Przesłane materiały zostaną automatycznie zmienione w prezentację, która trafi do galerii.

Udział w konkursie to początek drogi do sławy. Każdy uczestnik ma szansę poczuć się jak gwiazda, tworząc swoją własną video prezentację, a następnie pozując w profesjonalnej sesji fotograficznej.  Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które zbiorą największą ilość głosów od internautów. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest profesjonalna sesja zdjęciowa w magazynie Viva! Kolejni laureaci otrzymają vouchery na zakup perłowej biżuterii oraz zestawy złożone z pasty blend-a-med 3D White with Pearl i szczoteczek  Oral-B Pearl.

Organizatorem konkursu jest agencja Interactive Solutions. Więcej informacji o konkursie znaleźć można pod adresem http://www.3dwhite.pl/Pearl/Konkurs/Usmiech-gwiazd-zasady.html oraz na fan page 3D White na Facebook.pl (www.facebook.pl/3dwhite).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu