Firma Psiloc przedstawia VoxTrack Enterprise

Firma Psiloc, innowator w dziedzinie oprogramowania mobilnego, ogłasza wprowadzenie na rynek  produktu VoxTrack Enterprise –  rozwiązania przeznaczonego dla klientów korporacyjnych, które umożliwia nagrywanie rozmów prowadzonych przez telefon komórkowy oraz przechowywanie ich i przeszukiwanie. Jest to rozwinięcie linii produktowej zapoczątkowanej przez aplikację dla rynku konsumenckiego VoxTrack Personal.

“ Niedawno hitem okazał się VoxTrack Personal, który umożliwia użytkownikom nagrywanie rozmów komórkowych oraz pozwala  na  przechowywanie tych nagrań na ich osobisty użytek,” powiedział w poniedziałek Marek Filipiak, prezes i założyciel  Psiloca. „VoxTrack Enterprise to kolejny krok w kierunku zaspokojenia potrzeb związanych z dokumentowaniem rozmów, tym razem odpowiada on na potrzeby dużych korporacji.”

“ Pozwala korporacjom zarówno efektywnie podnosić poziom satysfakcji klientów oraz ochronić swoje własne interesy dzięki nowatorskiemu systemowi dokumentowaniu rozmów”- dodał Filipiak.

VoxTrack Enterprise umożliwia firmom rejestrowanie i archiwizację wszystkich przychodzących i wychodzących rozmów wykonywanych przy użyciu służbowych telefonów komórkowych. Rozmowy telefoniczne są rejestrowane  według daty, czasu, kontaktu lub numeru telefonu i są przechowywane na bezpiecznym serwerze, z możliwością dostępu ograniczoną tylko do upoważnionego personelu.

Funkcjonalności takie jak: datownik, możliwość wyłączenia sygnału („beep”) informującego rozmówcę o nagrywaniu oraz możliwość predefiniowania parametrów rozmów, które powinny być nagrywane (lub wyłączone z nagrywania) gwarantuje użyteczność tego rozwiązania dla korporacji.

Filipiak zwrócił uwagę, że w czasach wzmożonej koncentracji na jakości obsługi klienta oraz –  czasami – przesadnych roszczeń prawnych względem firm, VoxTrack Enterprise wypełnia lukę i daje firmom możliwość kontroli sytuacji.

“ W takich sytuacjach opłaca się znać fakty  – a faktem jest, że wówczas każde słowo się liczy” – powiedział Filipiak. „ Z VoxTrack Enterprise firma ma możliwość skutecznego bronienia się przed ewentualnymi zarzutami po sprawdzeniu nagrań, które  jednoznacznie pokazują, czy pracownicy działają zgodnie ze standardami firmy. Posiadanie archiwum wszystkich telefonicznych rozmów biznesowych jest skuteczną barierą dla niepoważnych lub nieuzasadnionych roszczeń prawnych.

“ Trzeba pamiętać, że w sytuacji gdy rozmowy zostały nagrane – bez względu na to czy chodzi o negocjacje kontraktu czy obsługę klientów  – firma ma możliwość powołać się na fakty, na to co faktycznie zostało powiedziane”  – powiedział Marek Filipiak. „ I sama świadomość, że taka możliwość istnieje umożliwia zduszenie w zarodku problemów, których wyjaśnienie wymagałoby nakładu czasu i pieniędzy.”.

VoxTrack Enterprise stanowi dla Psiloca krok w nowym kierunku. Psiloc zwykle kojarzony jest z aplikacjami dla odbiorców końcowych lub aplikacjami masowymi, chociażby jak ostatnio wprowadzone na rynek usługi mobilne dla podróżujących na platformie World Traveler, które w grudniu 2009 – zaledwie po 6 miesiącach – zdobyły milion użytkowników.  Wprowadzenie do oferty VoxTrack Enterprise oznacza dywersyfikację strategii Psiloca na rynku B2B  a Marek Filipiak podkreśla, że Psiloc jest w stanie szybko dopasować  takie rozwiązanie do specyficznych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

“ W pewnym sensie rynek B2B jest dla nas ciekawszym wyzwaniem” – wtrąca Filipiak. „Nierozwiązane problemy, z jakimi borykają się duże firmy to dla nas szansa na kreatywne myślenie, a wierzymy, że jesteśmy w tym dobrzy.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu