Avnet rozbudowuje strukturę

Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, wzmocnił w styczniu zespół odpowiedzialny za rozwiązania IBM Internet Security Systems (ISS). Grupa specjalistów produktowych zyskała także nowego Product Managera – IBM Maintenance.

Product Managerem IBM ISS został Rafał Zieliński, do grudnia 2009r. odpowiedzialny za rozwiązania IBM Maintenance. Będzie go wspomagał świetny specjalista z Grupy Technicznej, Rafał Owczarek.

Rafał Zieliński przez dwa lata swojej pracy w Avnet z sukcesem rozwinął sprzedaż produktów IBM Services, czego dowodem jest nagroda, jaką zdobył w konkursie IBM MTS GROWTH CONTEST 2009 – wyjazd do RPA za najwyższą sprzedaż serwisów w Polsce. Na nowym stanowisku głównymi obszarami jego działań staną się bezpieczeństwo rozwiązań sieciowych oraz produkty ISS. Będzie miał za zadanie rozwinięcie dystrybucji produktów ISS, uruchomienie czynnej sprzedaży rozwiązań internetowych, a także rozszerzenie świadomości klientów końcowych oraz partnerów handlowych w zakresie niebezpieczeństw związanych z użytkowaniem sieci oraz sposobów zapobiegania tym niebezpieczeństwom.

Na stanowisku Product Managera – IBM Maintenance, Rafała Zielińskiego zastąpiła Katarzyna Śmiech, która w styczniu dołączyła do zespołu Avnet. Katarzyna Śmiech wcześniej przez 3 lata pracowała w IBM Polska, ostatnio na stanowisku Business Development Representative for Business Partner. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w firmach: Energy Group Sp. z o.o., Euro-Phone Sp. z o.o. oraz w Cyfrowym Centrum Serwisowym Sp. z o.o. Za główny cel swojej pracy jako Product Manager – IBM Maintenance, Katarzyna Śmiech stawia sobie kontynuację działań rozpoczętych przez Rafała Zielińskiego oraz dalszy rozwój sprzedaży serwisów.

źródło/autor: Avnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu