Taneczna nagroda w konkursie GG PAKI

przez | 20/01/2010

Ruszyła karnawałowa odsłona promocji GG PAKA do GaduAIR 3w1, tym razem w tanecznym wydaniu. Każdy kto aktywuje GG PAKĘ z usługami na kartę GaduAIR 3w1 za 20 złotych może wygrać jeden z 50-ciu kursów tańca w szkole Egurrola Dance Studio lub dwupłytowy album z muzyką do tańca!

Co kryje w sobie GG PAKA?

GG PAKA jest ofertą promocyjną usług dostępnych na kartę pre-paid GaduAIR 3w1, która zawiera w sobie komórkę, telefonie internetową (VoIP) oraz mobilne GG za darmo.

W ramach karnawałowej GG PAKI za 20 złotych użytkownik otrzymuje szereg usług komunikacyjnych, między innymi: pakiet internetowy o wielkości 100 MB, pakiet 100 SMSów w ramach promocji SMS za darmo, promocyjną stawkę 22 groszy przez okres 30 dni, pakiet 20 minut w ramach promocji Minuty za złotówki oraz Gadu-Gadu w komórce całkowicie za darmo!

Kurs u Agustina Egurroli

Szeroka oferta najtańszych usług komunikacyjnych to nie wszystko, co oferuje GG PAKA w Nowym Roku. Specjalnie z okazji karnawału 2010, każdy kto kupi starter lub doładowanie GaduAIR 3w1 za 20 zł i aktywuje GG PAKĘ może wygrać jeden z 50-ciu kursów tańca w szkole Egurrola Dance Studio. Kurs wygrywa osoba, która dokona dokładnie co 50-tej aktywacji GG PAKI na specjalnej stronie rejestracyjnej. Została przewidziana także nagroda dodatkowa w postaci płyty CD z muzyką taneczną od Agustina Egurroli dla każdej co 10-tej osoby, która aktywuje GG PAKĘ, aż do wyczerpania zapasów! Warto się spieszyć i wygrać najbardziej taneczną nagrodę karnawału 2010!

Szczegóły konkursu można znaleźć na www.ggpaka.pl

źródło/autor: gadu-gadu.pl