Słuchawki Monster Cable narzędziem walki z AIDS

przez | 20/01/2010

Już niedługo wielbiciele dobrych brzmień będą mogli cieszyć się swoim hobby, a jednocześnie walczyć z plagą AIDS w Afryce. Podczas targów CES 2010 w Las Vegas firma Monster Cable zaprezentowała specjalną edycję słuchawek nausznych o trudnej do zapamiętania nazwie: (PRODUCT) RED Beats Solo Headphone. Proste są natomiast zasady sprzedaży, zgodnie z którymi każde 5 dolarów z sumy wydanej na te właśnie słuchawki, trafi do globalnego funduszu do walki z AIDS na kontynencie afrykańskim.

Produkt powstał z inicjatywy Lady Gaga, Dr. Dre oraz założonej przez lidera grupy U2 fundacji RED. Udział gwiazd muzyki w promocji słuchawek (PRODUCT) RED Beats Solo Headphone ma zachęcić wielbicieli dobrych brzmień do zaangażowania się w akcję przeciwko AIDS. Słuchawki RED Special Edition Beats Solo Headphone pojawią się w lutym br. na rynku amerykańskim i brytyjskim. Hama, dystrybutor Monster Cable w Polsce, rozważa wprowadzenie produktu także na nasz rynek. Cena detaliczna każdego zestawu ma wynosić około 230 dol.

Monster Cable (PRODUCT) RED Beats Solo Headphone

Nowe słuchawki renomowanej marki Monster Cable spełniają wysokie wymagania zarówno pod względem wykonania, jak też wzornictwa oraz jakości brzmienia. Słuchawki współpracują z pilotem ControlTalk, który pozwala na podłączenie do nich telefonu iPhone, odtwarzacza iPod oraz innych przenośnych urządzeń muzycznych. Dzięki ControlTalk można obsługiwać odtwarzacz i jednocześnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Pilot współpracuje z: iPod nano (czwartą generacją), iPod classic (120GB), iPod touch (drugą generacją) oraz iPhone 3GS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.