Artur Skoneczko Redaktorem Naczelnym portalu AlertFinansowy.pl

Artur Skoneczko, były redaktor działu „Rynki Finansowe” Gazety Finansowej, wcześniej pracujący również dla Gazety Wyborczej i dziennika Fakt został Redaktorem Naczelnym portalu społecznościowego AlertFinansowy.pl. Będzie odpowiadał za prace zespołu redakcyjnego, który opracowuje i weryfikuje informacje nadsyłane przez internautów.

– Dotychczas nikt nie zajmował się finansami osobistymi w ten sposób w jaki robi to zespół AlertuFinansowego. Dlatego doskonałym pomysłem, było stworzenie tego typu portalu. AlertFinansowy jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i kolejnym krokiem na ścieżce zawodowego rozwoju. Pociąga mnie wizja tworzenia, w zasadzie od podstaw, nowego portalu, który ma duże perspektywy rozwoju. – powiedział Artur Skoneczko.

Alertfinansowy.pl jest pierwszy społecznościowym portalem interwencyjnym, będącym platformą wymiany informacji pomiędzy użytkownikami, a instytucjami finansowymi. Jest źródłem praktycznej wiedzy o zagrożeniach i benefitach rynku finansowego w Polsce. Dzięki serwisowi użytkownicy oceniają wszystkie działające w Polsce instytucje finansowe, zgłaszają nieprawidłowości oraz wymieniają się informacjami o usługach, produktach a także procesie obsługi firm działających na rynku. Wszystkie zgłaszane przez użytkowników alerty są weryfikowane przez redakcję portalu. Portal interweniuje w sprawach klientów i walczy o rzetelne informowanie na temat oferty.

Na portalu swoje profile mają także banki, dzięki temu mogą prowadzić dialog z klientami w sieci. Jako jedni z pierwszych swój profil zarejestrowali w serwisie przedstawiciele największego polskiego banku – PKO BP, a także Getin Banku, Banku Pocztowego, Eurobanku, Deutsche Bank PBC i doświadczonego w takiej komunikacji mBanku.

– AlertFinansowy.pl bardzo szybko się rozwija, coraz więcej internautów przysyła nam informacje o bardzo różnych doświadczeniach związanych z codziennymi kontaktami z instytucjami finansowymi. Niestety są to głównie doświadczenia negatywne. Nasz nowy Redaktor Naczelny to bardzo doświadczony dziennikarz finansowy, mamy nadzieję, że dzięki jego zaangażowaniu będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na pytania naszych użytkowników oraz bronić interesów klientów w relacji z instytucjami finansowymi – komentuje Przemysław Januszczyk, dyrektor zarządzający portalu AlertFinansowy.pl

źródło/autor: AlertFinansowy.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu