Zmiany na szczycie w TEQUILA\Polska

Przemysław Wojak, dotychczasowy Partner Zarządzający i Dyrektor Kreatywny stanął na czele agencji TEQUILA\Polska. Przez kilkanaście ostatnich miesięcy kierował agencją wspólnie z Arkadiuszem Piechockim, który rozstaje się z firmą.

– Współpraca z Arkadiuszem zaowocowała wieloma sukcesami dla TEQUILA\Polska, \DATA SOLUTIONS oraz grupy TBWA. Dziękując mu za zaangażowanie i wkład w rozwój TEQUILA\Polska, życzę mu dalszych sukcesów na nowej ścieżce kariery. Jednocześnie jestem przekonany, że TEQUILA\Polska pod kierownictwem Przemysława Wojaka, jednego z najlepszych specjalistów w Polsce, będzie osiągała kolejne sukcesy – podsumował Christian Lainer, Prezes TBWA\Communication Group w Polsce.

Przemysław Wojak od 2000 roku zajmuje w TEQUILA\Polska stanowisko Dyrektora Kreatywnego, a od 2007 roku Partnera Zarządzającego. Jest cenionym specjalistą w branży reklamowej. Należy do prestiżowego London Institute of Direct Marketing, był członkiem jury festiwalu reklamy Cannes Lions oraz ADC*E. Jest autorem licznych artykułów w prasie branżowej. Nadzorował wiele nagradzanych projektów agencji, doprowadzając TEQUILA\Polska do znaczących sukcesów. Między innymi pod jego kierownictwem agencja zdobyła dziewięciokrotnie tytuł Agencji Roku. Został jej przyznany pięciokrotnie przez środowisko reklamowe w  branżowym konkursie Impactor oraz czterokrotnie przez miesięcznik „Media i Marketing Polska”.

Arkadiusz Piechocki, dotychczasowy Partner Zarządzający współtworzył i zarządzał agencją BTL Group, która następnie została przyłączona już pod nazwą TEQUILA\Polska do globalnej sieci TBWA Group. Po powstaniu \DATA SOLUTIONS stanął na jej czele jako Dyrektor Zarządzający. Pod jego kierownictwem, projekty agencji były wielokrotnie wyróżniane w konkursach branżowych a sama agencja była wyróżniona tytułem Agencji Roku Marketingu Zintegrowanego wg Media i Marketing. Jego dalsze plany zawodowe nie są na dzień dzisiejszy znane.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu