Z nowym rokiem z nowym bankiem

Dom Kredytowy Notus S.A. poszerzył ofertę o produkty kredytowe oferowane przez Allianz Bank Polska S.A. Tym samym jest to już 26 bank w portfolio doradcy finansowego.

Doradcy Domu Kredytowego Notus mogą polecać już kredyty hipoteczne oferowane przez Allianz Bank Polska. – Niewątpliwie oferta banku zainteresuje Klientów pośrednika, ponieważ finansuje on 100% kosztów inwestycji i dodatkowo maksymalnie 5% kosztów dodatkowych, takich jak prowizja, notariusz czy podatek. Tak więc jest to kolejny bank w którym bez wkładu własnego możliwe jest uzyskanie kredytu – komentuje Michał Krajkowski, Analityk Produktów Bankowych Domu Kredytowego Notus.

Firma Notus sukcesywnie rozbudowuje katalog dostępnych produktów oferowanych przez banki. – Postawiliśmy sobie za cel kompleksową obsługę klienta w zakresie finansów osobistych, dlatego nieustanie staramy się nawiązywać współpracę z kolejnymi bankami. Dzięki temu możemy doradzać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – wyjaśnia Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego Notus.

Jest to pierwsze poszerzenie oferty DK Notus. Jednak firma deklaruje, że nie ostatnie i zapowiada, że w najbliższym czasie podpisze umowę o współpracy z kolejnymi instytucjami finansowymi.

źródło/autor: Dom Kredytowy Notus

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu