Z HP do Ciszewski PR Dariusz Wałach w dziale Nowych Technologii

Do zespołu działu Nowych Technologii agencji Ciszewski PR z początkiem roku dołączył Darek Wałach, pełniący ostatnio obowiązki rzecznika prasowego Hewlett Packard Polska. Wałach w nowej pracy zajmuje się nadzorowaniem obsługi firm z sektora IT oraz pozyskiwaniem nowych klientów.

„Pozyskanie Darka Wałacha, specjalisty z unikalnym na naszym rynku doświadczeniem, jest kolejnym krokiem w budowie profesjonalnego i kompetentnego zespołu działu Nowych Technologii w agencji Ciszewski PR. Dla naszych obecnych i potencjalni klientów reprezentujących sektor IT oznacza to pozyskanie nowego, profesjonalnego partnera, znającego ich branżę od podszewki”, mówi Artur Bednarz, Dyrektor działu Nowe Technologie w Ciszewski PR.

Darek Wałach przez ostatnie siedem lat, jako PR Manager, odpowiadał za komunikację działu Komputerowych Systemów Osobistych oraz programu partnerskiego HP Polska. Przez ostatni rok odpowiadał także za koordynację działań w zakresie PR korporacyjnego oraz realizację projektów edukacyjnych, ekologicznych i społecznych firmy. Z branżą PR związany jest od połowy lat 90. Wcześniej pracował w agencjach Mmd oraz TBWA\Hager i prowadził działania marketingowe oraz PR m.in. dla Business Software Alliance, Iridium, Panasonic Polska, IBM Polska.

Darek Wałach ma 47 lat, jest żonaty i ma trójkę dzieci, jego pasą jest modelarstwo i sztuki walki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu