Rozstrzygnięcie akcji „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”

Tagi:

Prawie 30 tysięcy internatów zostało w tym roku pomocnikami Św. Mikołaja w akcji firmy Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną”. W głosowaniu na www.wawel.com.pl internauci wybrali 10 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski, które otrzymają zimowe zestawy sportowe.

Jak co roku Wawel oraz Fundacja Wawel z Rodziną przeprowadziły akcję „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”. Do każdego domu dziecka trafił 14. kilogramowy pakiet słodyczy! Dodatkowo, na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl przeprowadzono głosowanie na godną dodatkowego wsparcia placówkę. Do końca grudnia ub. roku prawie 30 tys. internautów oddało głos na wybrany dom dziecka z listy ponad 440 placówek w całym kraju.

Najwięcej głosów otrzymały: Dom im. Matki Weroniki Siostry Kapucynki NSJ z Lublina, Dom Dziecka z Wolicy k. Jasła, Dom Młodzieży i Dom Dziecka nr 2 z Poznania, Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek z Bolesławca, Dom dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom” w Łodzi, Dom Dziecka w Kowalewie, gmina Dąbrowa, Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z Bochni, Dom Dziecka nr 1 z Jarosławia oraz Dom Dziecka „Jutrzenka” prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej w Bardo. Do końca stycznia br. do nagrodzonych placówek trafią zimowe zestawy, które uatrakcyjnią dzieciom zbliżające się ferie zimowe.

Więcej informacji na temat wyników głosowania na stronie www.wawel.com.pl

źródło/autor: Wawel

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu