OUTBOX nawiązuję współpracę z Kisan

OUTBOX nawiązuje współpracę z Kisan – jedną z wiodących firm produkujących urządzenia grzewcze przy wdrożeniu systemu CRM firmy salesforce.com. Zastosowane w ten sposób rozwiązania pozwolą firmie Kisan na zacieśnienie relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskanie nowych.
Outbox zawarł z Kisan Sp. z o.o. umowę na realizację wsparcia firmy we wdrożeniu platformy Salesforce.com. W ramach kontraktu Outbox wykona analizę oraz przeszkoli większość kadry firmy Kisan z zakresu obsługi systemu CRM firmy  Salesforce.com.

„Mamy nadzieję, że to początek szerszej współpracy z Kisan. Planujemy współpracować nad udoskonaleniami systemu dającymi lepszą integracęi ze środowiskiem biznesowym firmy Kisan oraz jeszcze większą przewagę  firmy nad konkurencją. Firma zdecydowała się na rozpoczęcie wdrażanie rozwiązań on demand- czyli na indywidualne życzenie, które zyskują coraz większą popularność na rynku. W ich przypadku koszty mogą być w znacznie niższe, a czas wdrożenia zdecydowanie krótszy.” – podkreśla Marcin Ciesielski, członek zarządu ds. Strategii i Rozwoju w Outbox.

Umowa z Kisan – liderem producentów osprzętu do rozwiązań grzewczych z siecią ponad 200 dystrybutorów – umacnia pozycję spółki Outbox w obszarze rozwiązań CRM on-demand. Spółka Kisan, zakupiona w 2008 roku przez Kerten Capital, planuje w 2010 roku zwiększyć wydajność swojego zespołu – wdrażając zaawansowany system wspomagania sprzedaży Salesforce.com.

Outbox to wiodąca firma konsultingowa specjalizująca się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych w obszarze Customer Experience oraz Customer Relationship Management. Nasz zespół liczy ponad 140 specjalistów, którzy z sukcesami realizują wdrożenia w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych oraz Republice Południowej Afryki. W ofercie Outbox znajdują się również własne produkty specjalizowane dla operatorów telekomunikacyjnych, mediów oraz branży finansowej w modelu On Premise oraz SaaS in the Cloud. Odwiedź nas na www.outbox.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu