Icon7 przedstawia nową linię produktów – słuchawki Bluetooth VOX™

przez | 18/01/2010

Firma Icon7, producent wysokiej jakości peryferiów komputerowych, poszerza portfolio swoich produktów o bezprzewodowe słuchawki VOX™. Nowa linia produktów składa się z trzech słuchawek o unikalnych funkcjach – VOX™ Touch Bluetooth, VOX™ Performa Bluetooth i VOX™ Bluetooth.Po zdobyciu doświadczeń na rynku peryferiów komputerowych, firma Icon7 wkracza na rynek akcesoriów przeznaczonych dla telefonów komórkowych. Nowy kierunek rozwoju firmy to zapewnienie łączności między ludźmi w prosty i innowacyjny sposób, co jest zgodne z mottem Icon7 – 3S: Smart, Stylish & Simple.

Dzięki technologii multipoint nowe słuchawki z serii VOX™ pozwalają na łączność z wieloma urządzeniami jednocześnie. Oprócz tego, każda słuchawka z nowej linii posiada własne, unikalne cechy.

Słuchawka VOX™ Touch Bluetooth, zwyciężczyni nagrody iF Product Design Award 2010, oferuje ciekawe połączenie nowoczesnej technologii i elegancji. Urządzenie obsługuje się za pomocą panelu dotykowego. Dodatkowo słuchawka umożliwia jednoczesne połączenie z komputerem i telefonem komórkowym.

Drugim urządzeniem z serii VOX™ jest słuchawka VOX™ Performa. Oprócz technologii multipoint posiada ona system podwójnego mikrofonu w skuteczny sposób redukujący dźwięki płynące z otoczenia, nawet w głośnych miejscach.

Ostatnia z serii to słuchawka VOX™ Bluetooth. Jest ona wyposażona tylko w jeden przycisk, dzięki czemu urządzenie obsługuje się łatwo i intuicyjnie. W tej niedrogiej słuchawce Icon7 postawił na stylowy wygląd połączony z bardzo dobrą jakością dźwięku i prostotą obsługi.

Poniżej znajduje się link do filmu zamieszczonego w serwisie YouTube prezentującego możliwości słuchawki VOX™ Touch:

http://www.youtube.com/watch?v=pEEdM2WHav0

Z kolei ten filmik prezentuje zalety technologii multipoint:

http://www.youtube.com/watch?v=Tk–Cvm5A-g&NR=1

Gwarancja:

Słuchawki Icon7 VOX™ objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.