DHL Global Forwarding Sp. z o.o. – ekspresowy e-mail marketing tylko z mailPro

Firma DHL Global Forwarding Sp. z o.o. dołączyła do grona klientów mailPro.
MailPro zapewni tym samym kompleksowe wsparcie działań związanych z e-mail marketingiem. Poza możliwością korzystania z nowoczesnego narzędzia do przeprowadzania wysyłek mailingowych, klienci mają zagwarantowane profesjonalne doradztwo związane z kreacją wizerunku firmy oraz copywritingiem, a także planowaniem strategii kampanii e-mail marketingowych.

Nieograniczony zasięg, mierzalność efektów kampanii marketingowej oraz atrakcyjność i estetyka przekazywanych informacji –  to tylko niektóre atuty e-mail marketingu, przynoszące klientom niewymierne korzyści.

„Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z efektów współpracy. Żeby jednak osiągać wielowymiarowe cele, związane z jak najwyższą jakością świadczonych usług, poza wiedzą i doświadczeniem, musimy wykazywać się również wszechstronnością. Tej z kolei nie byłoby bez stale rozwijających się, otwartych na nowe technologie i możliwości specjalistów, stanowiących fundament naszej firmy” – mówi Katarzyna Czyrnek, marketing manager mailPro.

E-mail marketing jest coraz bardziej popularną formą wspierania wizerunku firm oraz budowania pozytywnych relacji z klientami czy też partnerami biznesowymi. Jako jedno z najszybszych i najefektywniejszych narzędzi komunikowania przy założeniu niewielkich kosztów przeprowadzenia kampanii reklamowej, przyciąga do siebie coraz większą rzeszę zainteresowanych. Niezastąpiony wszędzie tam, gdzie tradycyjne kanały komunikowania się nie sprawdzają. Jest  szansą dla każdego przedsiębiorcy na zbudowanie długotrwałych relacji, nie tylko ze stałymi, ale przede wszystkim z potencjalnymi klientami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu