Wortal motoryzacyjny Trynid.pl prezentuje pojazdy nowe oraz demonstracyjne

Założeniem współpracy jest zwiększenie zasięgu dostępnych modeli oraz prezentacji dealerów zarejestrowanych na Trynid.pl. W ramach obowiązującego porozumienia wybrane modele z prezentacji dealara na Trynid.pl dostępne będą również na serwisie Favore.pl jak i Money.pl oraz serwisach partnerskich.
Favore to portal należący do serwisów biznesowych Grupy Money.pl.

Favore.pl jest miejscem prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców (100 tys. zarejestrowanych firm), stwarzającym szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów, którzy szukają ofert na Favore (miesięcznie ponad 1mln unikalnych użytkowników) oraz na innych serwisach partnerskich, jak np. Money.pl (miesięcznie ponad 3mln unikalnych użytkowników)

Prezentując innowacyjne podejście do handlu usługami w Internecie, Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin, umożliwiając im prezentację i promowanie ich oferty.

Potencjalnym klientom oferuje dostęp do olbrzymiej bazy firm i specjalistów w jednym miejscu, z możliwością: porównania ich ofert, zweryfikowania wiarygodności dzięki systemowi opinii, zarezerwowania terminu realizacji usługi, wystawienia oceny, itp.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu