W niedzielę Radio Kolor zagra z Orkiestrą

Już w niedzielę 10 stycznia w Polsce i na całym świecie rozbrzmi XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, najbardziej kolorowej społecznej akcji. Radio Kolor również zaangażowało się w tegoroczną edycję WOŚP.

W ramach wsparcia i współpracy z WOŚP, na antenie Radia Kolor odbędzie się licytacja z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na konto Fundacji WOŚP. Słuchacze Radia Kolor będą mogli licytować w dniu 10.01.2010 r. w godzinach 10:00 – 16:00 wiele unikatowych przedmiotów takich, jak: orkiestrowo – woodstockowy hełm prosto od Jurka Owsiaka, pióro z numerem 001 marki Visconti z limitowanej edycji „20 lat demokracji”, szwajcarski zegarek z limitowanej kolekcji DS. Action Limited edition Robert Kubica o numerze 1991 wraz z kartą z oryginalnym podpisem Roberta Kubicy, kryształowe serca i perły Swarovskiego, a także mnóstwo wyjątkowych gadżetów przekazanych przez gwiazdy, wśród których znaleźli się m.in. Maja Popielarska, Sidney Polak i Michał Piróg.

Promocja antenowa akcji: spoty i animacje, rozpoczęła się we wtorek 5 stycznia i potrwa do finału akcji. Dodatkowo na stronie www.radiokolor.pl można obejrzeć licytowane produkty i zapoznać się z regulaminem licytacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu