Top Secret Doskonałością Mody 2009

Marka odzieżowa Top Secret, podczas uroczystej gali konkursu „Doskonałość Mody 2009 Twój Styl”, otrzymała nagrodę główną w kategorii: polska firma popularna – ubranie dzienne. Prestiżowa nagroda „Doskonałość Mody 2009 Twój Styl” została przyznana swetrowi typu kardigan.

Marka Top Secret w 2009 roku otrzymała dwie nominacje do nagrody „Doskonałość Mody 2009”. Pierwsze wyróżnienie zdobyła tunika, druga nominację otrzymał sweter typu kardigan. Marka Top Secret tworzy ubrania w stylu „soft office”, czyli nieformalnej elegancji, przeznaczone dla nowoczesnych, młodych i aktywnych zawodowo ludzi. Nagroda w kategorii polska firma popularna – ubranie dzienne podkreśla, że marka doskonale wpisuje się w najnowsze trendy ofertą skierowaną do osób, które chcą podkreślać swój profesjonalizm, a przy okazji poszukują wygodnych ubrań wyrażających ich osobowość i dostosowanych do dynamicznego stylu życia.

„Jestem dumny z nagrody jaką otrzymała marka Top Secret. Ta nagroda jest dla nas szczególnie cenna. Oznacza, że kolekcje, które tworzymy, są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale również wpisują się w najnowsze trendy modowe.” – powiedział Piotr Kulawiński, Prezes Redan S.A., właściciela marki Top Secret.

Top Secret to jedna z marek znajdująca się w portfolio Grupy Kapitałowej Redan. Oprócz niej do Grupy należą marki Troll i TextilMarket. Redan nieustannie pracuje nad rozwojem posiadanych marek i doskonaleniem oferty produktów. Grupa reagując na zmieniające się potrzeby rynku oraz oczekiwania klienta wprowadziła wiele zmian w zakresie marek modowych oraz sposobie sprzedaży. W minionym roku Spółka otworzyła nową sieć sklepów Top Secret&Friends, w których dostępna jest odzież oraz akcesoria marek Top Secret i Troll, oraz uruchomiła program sprzedaży bezpośredniej fashionNation, ułatwiając klientom możliwość dokonywania zakupów.

Top Secret tworzy modne kolekcje, w których detal i wykończenie pełnią istotną rolę. Design zgodny z najnowszymi trendami pozwala na niebanalne zestawienia. Kolekcja damska podkreśla kobiecość, męska zaś dodaje pewności siebie. Ubrania tej marki są nie tylko eleganckie i praktyczne, ale również umożliwiają każdemu skompletowanie nowoczesnego i modnego stroju w indywidualnym stylu.

Konkurs „Doskonałość Mody Twój Styl”, w którym oceniano to, co w 2009 roku było w modzie doskonałe odbył się już po raz jedenasty. O zwycięstwie marki Top Secret zadecydowało Jury, w składzie: Joanna Lorynowicz, zastępca redaktora naczelnego Twojego Stylu; Joanna Horodyńska, modelka i prezenterka; Maria Szaj, dyrektor działu stylizacji Twojego Stylu; Paulina Ochnio, dyrektor artystyczna Twojego Stylu, Małgorzata Foremniak, aktorka; Beata Wielgosz, fotograf; Maciej Brzozowski, dyrektor PR Grupy Bauer; Robert Kupisz, stylista fryzur oraz Sergiusz Osmański, makijażysta, dyrektor artystyczny Sephory.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu