SYLLACO – Kompleksowa Obsługa Biznesu

Tagi:

Firma SYLLACO, wiodąca instytucja konsultingowa, początkowo oferowała swym klientom głównie doradztwo finansowe oraz usługi księgowe, lecz bardzo szybko nastąpił jej dynamiczny rozwój.

Ponad 15-letnie doświadczenie zarządu w spółkach produkcyjnych, handlowych i usługowych oraz w spółce z branży finansowo-księgowej, pozwoliło na rozwinięcie wachlarza proponowanych usług, które idealnie odpowiadają potrzebom dzisiejszego rynku.

Atutem SYLLACO jest kompleksowość usług, wyrażona inaczej jako Kompleksowa Obsługa Biznesu. W żadnym innym miejscu klienci nie znajdą tak szerokiej oferty dla firmy, począwszy od przygotowania dokumentów założycielskich, formalności, wyposażenia wnętrz, po fachowe doradztwo finansowe, prawne, informatyczne, marketingowe i pomoc w rozwoju biznesu.

SYLLACO wyróżnia nie tylko scentralizowanie wielu usług w jednym miejscu i kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, ale przede wszystkim doświadczeni i kompetentni konsultanci, którzy służą klientowi swoją wiedzą w każdej chwili.

Firma posiada stabilną pozycję rynkową i znajduje się w czołówce instytucji konsultingowych, świadczących kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw.

Usługi SYLLACO cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród firm nastawionych na elastyczność oraz szukających oszczędności i ceniących sobie czas.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu