Sezon na wyprzedaże w Kupcu Poznańskim

W Kupcu Poznańskim trwają poświąteczne wyprzedaże, w których ceny spadają nawet o 70 procent. Taniej można nabyć odzież damską, męską, dziecięcą, obuwie zimowe i karnawałowe, bieliznę, biżuterię, zabawki, akcesoria świąteczne, a nawet powiększyć zdjęcia.

Największe przeceny, bo rzędu 70 procent, czekają w sklepie Vanila znajdującym się na parterze Kupca Poznańskiego oraz Pabia zlokalizowanym na pierwszym piętrze. W Voge taniej o 70 procent do nabycia są sweterki, bluzki i spódniczki, a kurtki przeceniono o 30 procent – na przykład z 366 na 199 zł.

Kassja zaprasza na zakupy w cenach niższych o 30 procent. Przeceniono na przykład sukienki wizytowe (z 579,90 na 405,90 zł) oraz sweterki (z 349,90 na 244,90 zł). W Lee Wrangler ceny wybranych modeli spodni zaczynają się już od 99 zł.

W największym sklepie Kupca Poznańskiego – C&A wybrane produkty przeceniono o 50 procent. Kurtkę damską można nabyć już za 59 zł (cena przed promocją – 199 zł), męską za 139 zł, a nie 249 zł, jak wynosiła cena regularna. Niewiele zapłacić można za odzież dziecięcą – bluzy dostępne są od 9 zł, a spodnie od 19 zł.

W sklepie Triumph stanik nabyć można już za 104,30 zł (cena przed promocją – 140 zł), a koszulkę nocną nie za 179 zł, jak wynosiła cena regularna, ale za 107,40 zł. Podobnie w sklepie Buduar – końcówki kolekcji Brunno Banani przeceniono o 35 procent, a Passionato i wybrane modele bielizny Kris o 20 procent.

W Gino Rossi obuwie można zakupić już za 99 zł, a Galenica obniżyła o 30 procent ceny na obuwie Scholl. Hollywood Fashion zaprasza na przecenę najnowszej kolekcji – taniej o 50 procent nabyć można spodnie i wybrane garnitury, o 30 procent m.in. płaszcze i kurtki, a ceny koszul zaczynają się już od 99,80 zł.

Sklep Bartek zaprasza na cenowe hity – przeceniono o 50 procent wybrane produkty z kolekcji zimowej i jesienną odzież marki Puma. Taniej o 30 procent kupić można także czapki, szaliki i rękawiczki. Ciekawa promocja obowiązuje w sklepie e-zabawka, gdzie przy zakupie zestawu Lego Bionicle, drugie opakowanie z wybranych serii klient otrzyma gratis. Z kolei Pantera oferuje zabawki firmy Wader w cenie od 40 zł.

Na wielką wyprzedaż zaprasza także sklep Apart – taniej o 50 procent można nabyć wybrane modele srebra, o 40 procent brylantów i złota, a zegarki przeceniono kolejno o 30 i 50 procent. W perfumerii Marionnaud trwa karnawał niskich cen. Taniej o 50 procent kupić można kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne, perfumy i wiele innych.

W Foto Viva atrakcyjną cenę zapłacić można za powiększenie zdjęć. Tańszy asortyment świąteczny nabyć można w Galerii Wzornictwa Design (minus 20 procent) oraz Alex Art House (minus 40 i 20 procent).

Laurent obniżył ceny za usługi fryzjerskie – za mycie, strzyżenie i czesanie panie zapłacą 46 zł, studentki 39 zł, a panowie 33 zł.

Na wyprzedaże wybranych produktów nawet o 50 procent zapraszają sklepy Motiv’e, Molton, Eva Minge, Danija, Wojas, Maxi Moda oraz Schiesser. W Caterina przeceny wynoszą 35 i 50 procent, podobnie w Monnari – minus 30 i 50 procent. Taniej zakupy można zrobić także w sklepach Ulla Popken, Gerry Weber, Buty Polskie, Venezia, Anies, Promoda, Mariquita oraz Świat Obrusów.

Kupiec Poznański znaleźć można w Poznaniu przy pl. Wiosny Ludów 2.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu