SENTE srebrnym Partnerem BRE Banku

Oprogramowanie firmy SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. zdobyło srebrny certyfikat za zgodność w zakresie obustronnej wymiany danych pomiędzy systemem SENTE eSystem, a systemami bankowości elektronicznej  BRE Banku.

Wyróżnienie oznacza, że program kadrowo – płacowy, finansowo – księgowy i aplikacja wspomagająca obsługę stanowisk kasowych i rachunków bankowych tego twórcy systemów ERP w pełni współpracują z systemami bankowości elektronicznej BRE Banku. W praktyce oznacza to, że użytkownik oprogramowania SENTE eSystem może eksportować do pliku dowolnie wybrane przez siebie przelewy krajowe, do ZUS i US, jak i przelewy dla dostawców, przelewy prowizji i różnego rodzaju opłat, na lokaty i wynagrodzeń dla pracowników, a następnie przesyłać je do systemu bankowego tego banku.

Co dzięki temu zyskują klienci? – Przede wszystkim oszczędzają czas. Użytkownik nie musi wprowadzać danych osobno do każdego z systemów – wystarczy klika kliknięć, by z naszego oprogramowania przenieść listę operacji do systemu bankowego. W kilka minut można wykonać nawet do 5 tysięcy przelewów jednocześnie. Tym samym, wymiana danych z obsługującym klientów bankiem jest w pełni zautomatyzowana – tłumaczy Jakub Kaczorowski, specjalista ds. wdrożeń w SENTE.

Certyfikaty programu BRE Partner przyznawane są m.in. systemom ERP na bazie umowy zawartej z bankiem. Na jej podstawie producent oprogramowania dokonuje modyfikacji swojego systemu pod kątem integracji z systemami bankowości elektronicznej tego banku. – Stale rozwijamy nasze aplikacje i dbamy o to, by spełniały wymagania klientów i odpowiadały wysokim wymaganiom nowoczesnych systemów bankowych. Dlatego cieszy nas, że niezależny podmiot potwierdza funkcjonalności naszego systemu informatycznego – mówi Jakub Czyżkowski, prezes zarządu firmy SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu