Ricoh Polska wpiera produkcję spektaklu teatralnego BOMBA

Ricoh Polska od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiej kultury i sztuki. W tym roku działania te zyskają nowy wymiar za sprawą wsparcia Jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Mariana Kosiniaka, który będzie uświetniony spektaklem „Bomba” w Teatrze na Woli, w reżyserii Macieja Kowalewskiego.  
Firma Ricoh zdecydowała się pomóc w organizacji bazując na doświadczeniach spółki ATA-INT.LTD przejętej przez korporację, a reprezentowanej przez obecnego prezesa Ricoh Polska, Tomasza Nazaruka. ATA-INT.LTD wyprodukowała w ubiegłych latach trzy spektakle: „Poczekalnia” – spektakl, który dwa sezony gościł na deskach Teatru Polskiego w Warszawie; „Miss Hiv”- przedstawienie, o którym było głośno, nie tylko w Polsce, a które obecnie grane jest na deskach teatru Polonia oraz największy offowy spektakl teatralny w Polsce pt. „Bomba”.

„To dla nas wielki zaszczyt móc uczestniczyć w znakomitym przedsięwzięciu, współpracując z tak wspaniałymi artystami.. Produkcja teatralna i sprawy związane ze sztuką są moją pasją, dlatego cieszę się, że teraz jako Ricoh będziemy mogli przyczynić się do promocji polskiej kultury.” – powiedział Tomasz Nazaruk, Prezes Zarządu Ricoh Polska.

W sztuce „Bomba” występuje ponad 20 aktorów z całej Polski, a m.in.: Ewa Szykulska, Maria Seweryn, Marian Kociniak, Włodzimierz Press, Anna Mucha, Tomasz Karolak, Iza Kuna i wielu innych.

“Mam wrażenie, że spotkało mnie wielkie szczęście, bo poznałem firmę i grupę wyjątkowych ludzi, którzy potrafią z wielką pasją zajmować się sprawami, pozornie niezwiązanymi z profilem podstawowej działalności firmy.” – powiedział Maciej Kowalewski, dyrektor Teatru na Woli. ”Mam nadzieję, że wspólnie z firmą Ricoh Polska powtórzymy sukces, jaki odnieśliśmy w latach ubiegłych.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu