Promocje na ubezpieczenia nieruchomości i wyjazdów turystycznych przy szybkim zakupie polisy przez Internet

Właściciele mieszkań i domów zapłacą za polisę do 20 proc. mniej. Z kolei zainteresowani nabyciem ubezpieczenia turystycznego mogą liczyć na obniżki od 10 do 20 procent. Czas promocji uzależniony od oferty.

Wraz z początkiem roku ciekawe promocje dla poszukujących interesujących ofert ubezpieczeniowych przygotowała porównywarka ubezpieczeniowa Inseco.pl. Wśród promocyjnych ofert są aż 4 propozycje, po dwie z obszaru nieruchomości i turystyki.

Do 14 lutego 2010 roku ubezpieczenie mieszkania lub domu w AVIVA Commercial Union przy internetowym zakupie polisy objęte jest 15 procentowym rabatem. Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch wariantach:

  • podstawowym,
  • i pełnym.

Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie komfort i szeroki parasol ochrony obejmujący obszerny zakres zdarzeń losowych. Pakiet Mój Apartament (Internet) umożliwia indywidualny wybór zakresu ochrony, otrzymanie odszkodowania w razie strat spowodowanych np. kradzieżą z włamaniem, pożarem lub zajściem 22 innych zdarzeń losowych. Ponadto AVIVA Commercial Union może objąć ochroną odpowiedzialności cywilnej właściciela nieruchomości, a także pokryć koszty dojazdu i usług elektryka, hydraulika, szklarza, dekarza, stolarza i ślusarza.

Drugi pakiet ubezpieczenia nieruchomości, Dom w wariancie Pełnym, przygotowała SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. Promocja trwa do 31 marca 2010 roku i obejmuje:

  • zdarzenia objęte wariantem podstawowym oraz rozszerzonym łącznie (pożar, huragan, uderzenia pioruna, eksplozja, upadku statku powietrznego, lawiny, deszczu nawalnego, huku ponaddźwiękowego, zalania, gradu, trzęsienia ziemi, osuwania się ziemi, zapadnięcia się ziemi, mrozu, dymu i sadzy uderzenia pojazdu lądowego, naporu śniegu, upadku drzew i masztów, spływu wód po zboczach, przepięcia, rozmrożenia),
  • 29 zdarzeń losowych obejmujących koszty poszukiwania przyczyny szkody w ubezpieczonym mieniu oraz koszt wynagrodzenia rzeczoznawców powołanych przez Ubezpieczającego),
  • zakres odpowiedzialności OC w życiu prywatnym – Świat (z wyłączeniem USA i Kanady),
  • dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na ryzyka ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem lub rozboju oraz o ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia.

Dla podróżujących Inseco poleca ochronę Towarzystwa INTER Polska S.A. z 15 procentowym upustem. Posiadacz polisy turystycznej ma zapewnioną kompleksową ochronę kosztów leczenia przez cały okres pobytu za granicą zgodnie z zakresem ubezpieczenia wykupionego w ramach jednego z trzech wariantów:

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu