POP UP SHOP w Centrum Cybernetyki

Polska ma mnóstwo dobrych projektantów, którzy szukają miejsc i możliwości żeby się pokazać. Klienci coraz częściej szukają ciekawych projektow z krótkich serii. Dzięki Centrum Cybernetyki raz w miesiącu, w jednym miejscu spotykać się będą zdolni twórcy z poszukującymi klientami – w CC będzie można obejrzeć i kupić najnowsze ubrania, buty i akcesoria polskich projektantów.
W lutym po raz pierwszy rusza cykliczny projekt Centrum Cybernetyki – „Pop up shop” – sklep z polską modą. Ideą  „Pop up shopu” jest  prezentowanie  i sprzedawanie raz w miesiącu tworczosci polskich projektantów. Do kupienia będą rzeczy bardzo dobrej jakości, które przez brak dobrej dystrybucji,  najczęściej nie są powszechnie dostępne dla klientów lub są sprzedawane tylko przez Internet. Pomysłodawczynią wydarzenia jest Monika Jakubiak, dyrektor artystyczna Centrum Cybernetyki i polska projektantka współpracująca m.in. z: Grażyną Kulczyk, Tate Britain, Chloe, Hussein Chalayan.

„Wielu projektantów i twróców szuka miejsca do pokazania i sprzedawania swoich rzeczy. Centrum Cybernetyki chce ich w tym wspierać. Raz w miesiącu  zapraszamy do współpracy  projektantów, ktorzy chcą pokazać się światu. Chcemy jednocześnie żeby w ślad za tym szła edukacja ile czasu i pracy zajmuje np. uszycie sukienki w Polsce. Założeniem pop up shopu jest też budowanie relacji projektantów z klientami”.

Lutowy „Pop up shop” odbywać się będzie 20 i 21 lutego (sobota: 11:00 – 18:00, niedziela: 13:00 – 18:00) w Centrum Cybernetyki przy Cybernetyki 2 w Warszawie.

W czasie trwania „Pop up shop” do kupienia będą rzeczy między innymi: firmy PROSTO, Ambrosi, Agaty  Nowickiej – „Endo”, Kamilli Woszczyk – „Not to repeat”, Magdaleny Kuli, Łukasza Stępnia, She roll, Małgorzaty Fejkel, Konrada Parola, Kariny Królak, Cybernetyki Szwalnie, Łukasza Jemioła i innych.

Podczas imprezy zapraszamy także do kawiarni w CC zaaranżowanej przez WARSZAWĘ POWIŚLE.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu