21 dni okazji w 2BE.PL

Domeny polskie, europejskie i globalne w noworocznie obniżonych cenach. Rejestrator domen 2BE.PL rozpoczyna trzy tygodnie szybkich promocji.

Początek stycznia to okres planów i postanowień noworocznych, które nie zawsze udaje się spełnić. W tym czasie częściej niż zwykle spoglądamy w kalendarz w poszukiwaniu świąt i dni wolnych od pracy. Rok 2010 wyjątkowo nas nie rozpieszcza, jednak dzięki nowej promocji 2BE.pl w kalendarzu można znaleźć coś ciekawego.

Promocja „21 dni okazji” to okazja aby zarejestrować wybrane domeny w wyjątkowo niskich cenach. Motywem przewodnim akcji jest kalendarz, w którym zaznaczono serię obniżek, trwających od jednego do czterech dni. W promocji można taniej zarejestrować domeny polskie, globalne, europejskie oraz domeny .tel.

„Postanowiliśmy skierować nasza ofertę do szerokiego odbiorcy. Nie ograniczamy się tylko do firm i nie ustanawiamy limitu ilości zarejestrowanych domen. Obniżka cen dla każdej domeny trwa tylko kilka dni, dlatego wszystkim chętnym radzę zaglądnąć do kalendarza, umieszczonego na naszej stronie” – zachęca Katarzyna Gruszecka-Kara z firmy 2BE.PL

Oferta promocyjna jest ważna do końca stycznia. Szczegóły oferty oraz kalendarz ze szczegółowym harmonogramem można znaleźć na naszej stronie internetowej 2BE.PL w zakładce Promocje (http://2be.pl/aktualne_promocje.html).

Marka 2BE.PL, wchodząca w skład Grupy Adweb, specjalizuje się w dostarczaniu firmom kompleksowych rozwiązań hostingowych, rejestruje domeny z ponad 150 krajów oraz umożliwia zaistnienie i sprawne funkcjonowanie w Internecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu