Rajski deser na ciepło

Tagi:

Za oknami plucha, termometr wskazujący coraz niższe temperatury, czapki, szaliki, płaszcze… Nic więc dziwnego, że większość z nas już dawno zapomniała o letnim wypoczynku – nie tylko w egzotycznych krajach, ale i choćby na podmiejskiej działce.

Tęsknota za smakami lata jest tym większa, im więcej dni dzieli nas od wakacyjnych przyjemności. Próbujemy zatrzymać słoneczne aromaty mrożąc, peklując, susząc i konserwując, jednak to tylko namiastka prawdziwego słońca. W supermarketach zastajemy ładne i dojrzałe, ale zupełnie pozbawione smaku owoce. I wciąż nie jesteśmy usatysfakcjonowani, bo jak tu wspominać lato przeżuwając wysuszone pomarańcze, gumowe morele, czy papierowe banany?

Zdrowotnych walorów warzyw i owoców z letnich sadów nie da się zastąpić. Szczególnie teraz, gdy pogoda zdaje się robić wszystko, aby położyć nas do łóżka, powinniśmy gromadzić w organizmie jak najwięcej witamin, chroniących nas przed opłakanymi skutkami przemoczonych butów, czy przemarzniętych uszu. Jak jednak dbać o zdrowie w skuteczny, bezpieczny i przyjemny sposób? Można pić soki, szczególnie te wzbogacone w naturalną witaminę C. Jednak ich smak odbiega daleko od smaku prawdziwych, osobiście wyciskanych soków. Dżemy? Słodzone i pasteryzowane nie sięgają nawet do pięt konfiturom babci. Może desery? Na ciepło lub zimno, z dodatkiem jogurtu lub syropu owocowego szybko mogą się stać nie tylko ulubionym smakołykiem, ale i oryginalną propozycją obiadową.

Na wielu pólkach sklepowych odnaleźć można propozycję zachęcającą do spróbowania iście rajskiego deseru -Naleśników z brzoskwiniami Virtu. Gotowe dania Virtu są bardzo łatwe w przygotowaniu, a ich aromat ma szansę zachwycić nawet najbardziej wybrednego smakosza. Owoce przetwarzane natychmiast po zbiorach zachowują swój niepowtarzalny aromat, a delikatne ciasto syci – wystarczy podgrzać, przybrać kilkoma listkami mięty, dodać ulubiony jogurt lub cukier puder, a nowe danie może chwycić za serce nie tylko najbliższą rodzinę, ale także znajomych i przyjaciół, zaproszonych na niedzielny podwieczorek.

Naleśniki z nadzieniem brzoskwiniowym to idealna propozycja na zimowe popołudnia. Jedząc tak przygotowany, pyszny rajski deser, można przenieść się nie tylko w czasie, ale i w przestrzeni- do letniego, obfitującego w najlepsze dary sadu, z którego żaden owoc nie jest zakazany. A ile przy tym smakowych radości…

  • Produkt: Naleśniki z brzoskwiniami
  • Producent: Virtu Sp.j.
  • Waga: 400g.
  • Cena: 5,50 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu