Krzysztof Błaszczyk objął stanowisko Dyrektora działu do spraw kluczowych klientów w Royal Unibrew Polska

Firma produkuje i dystrybuuje w Polsce między innymi piwa marki Łomża, Faxe, Rybnicki, Strzelec, Cooler i Korona Książęca. Posiada browary w Łomży i Jędrzejowie. Krzysztof Błaszczyk odpowiada za nowoczesny kanał sprzedaży i kontakty Royal Unibrew Polska z sieciami handlowymi w Polsce.

Krzysztof Błaszczyk jest menedżerem o wieloletnim doświadczeniu pracy w działach sprzedaży międzynarodowych korporacji. Od 1999 roku pracował w firmie Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., ostatnio pełniąc tam funkcję Dyrektora do spraw Kluczowych Klientów. Wcześniej rozwijał swoje umiejętności między innymi jako regionalny kierownik do spraw hurtu i dystrybucji,  a także pełnił funkcję menedżera centrum sprzedaży. Pracował również w firmach McLane, Polbita i Hansa Polska.

Krzysztof Błaszczyk jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej w Olsztynie. Ukończył ponadto studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Posiada również tytuł MBA.

Prywatnie jest pasjonatem skoków spadochronowych i posiada polską licencję Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz amerykańską USPA B Licence.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu