Torby Rexton do cyfrówek: dla pieszych i rowerzystów

Hama, największy na świecie specjalista od akcesoriów do fotografii cyfrowej, wprowadził do oferty pojemne torby Rexton na aparaty fotograficzne. Torby wyposażone są w osłonę przeciwdeszczową, dysponują wygodnymi paskami do transportowania statywu i specjalnymi mocowaniami dla rowerzystów. Kolekcja składa się z kilku wersji kolorystycznych, które dodatkowo różnią się wielkością i oznaczeniami: 130, 140, 170 i 200.

Nowe torby marki Hama oferują szereg przydatnych funkcji, między innymi: oddzielne, znaczone specjalnymi symbolami kieszenie na sprawne oraz rozładowane baterie lub akumulatory, a także zapisane oraz puste karty pamięci. Dzięki temu użytkownik nie będzie tracił cennego czasu na sprawdzanie stanu poszczególnych akcesoriów podczas ich wymiany. Wystarczy, że sięgnie do odpowiedniej, czytelnie oznaczonej przegrody.

Praktyczne wnętrze każdej torby z serii Rexton zmieści korpus cyfrówki, a także szereg akcesoriów: obiektywy, ładowarki, kable, płyty CD/DVD, czytniki kart pamięci, karty pamięci, filtry czy dodatkowe akumulatory. Torby Rexton wyposażone są w ruchome przegrody, które umożliwiają wygodne rozmieszczenie sprzętu we wnętrzu. Górna część toreb tej serii wzmocniona jest specjalnym sztywnym wkładem, który chroni aparat i akcesoria przed naciskiem i ewentualnymi uderzeniami.

Torby Hama Rexton są ponadto wyposażone w futerał przeciwdeszczowy, który w razie potrzeby szczelnie osłania torbę wraz ze sprzętem. Spodnia część wszystkich modeli toreb serii Rexton jest wzmocniona i pokryta gumą, która chroni sprzęt przed zetknięciem z mokrym i brudnym podłożem. To korzystnie wpływa nie tylko na ochronę sprzętu fotograficznego, ale także trwałość i urodę toreb. Torby Rexton posiadają również zabezpieczone przed deszczem i wilgocią suwaki. Dodatkowe wyposażenie stanowią ściereczki czyszczące z mikrofibry.

Poszczególne modele toreb fotograficznych Hama serii Rexton różnią się wielkością i estetycznymi, kolorowymi elementami graficznymi. Można je nosić w dłoni, na ramieniu lub przypiąć do paska od spodni. Przydatne okażą się mocowania do nadgarstka, które opracowano z myślą o rowerzystach. Dodatkowe paski na przedzie toreb umożliwiają wygodny transport statywu.

Sugerowana cena detaliczna podstawowego modelu – Rexton 130 – wynosi 169 zł. Produkty objęte są 10-letnią gwarancją producenta.

Asystent akcesoriów

Z myślą o miłośnikach nowoczesnych technologii Hama Polska udostępnia „Asystenta akcesoriów”, który znacząco ułatwia poruszanie się wśród kilku tysięcy akcesoriów elektronicznych i fotograficznych. Zamieszczone na stronie www.hama.pl wirtualne narzędzie pomaga w dobraniu odpowiednich peryferiów do kilkudziesięciu typów produktów: aparatów cyfrowych, ekspresów do kawy, konsoli wideo, telewizorów, odtwarzaczy MP3, notebooków, pralek, telefonów komórkowych i innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu