HTC Smart wyznacza nowy standard uniwersalnego smartfonu dla każdego

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca smartfony, zaprezentowała dzisiaj HTC Smart, telefon wyznaczający nowy standard w kategorii smartfonów: łatwy w użyciu, dostępny dla każdego. HTC Smart pojawi się w sprzedaży już tej wiosny na rynkach europejskich i azjatyckich.

“Firma HTC zawsze brała pod uwagę opinie użytkowników i wyznaczała nowe standardy wśród urządzeń mobilnych. HTC Smart jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na prosty w obsłudze, dostępny dla każdego smartfon.” – powiedział Peter Chou, chief executive officer, HTC Corporation. “Dodanie jedynie dotykowego interfejsu nie sprawia, że telefon staje się smartfonem. Dopiero integracja w urządzeniu HTC Sense powoduje, że smartfon oferuje nawet bardzo wymagającym użytkownikom niespotykaną zazwyczaj funkcjonalność.”

Interfejs HTC Sense dla mas

HTC Smart charakteryzuje się kompaktową obudową i wykorzystaniem przyjaznego dla użytkownika interfejsu HTC Sense, stworzonego w oparciu o filozofię zdefiniowaną hasłami: „Telefon dla mnie”, „Zawsze blisko” i „Odkrywaj nieoczekiwane”. HTC Smart umożliwia personalizację interfejsu – indywidualne dostosowywanie urządzenia do własnych potrzeb i upodobań. Użytkownik może też, poza podstawowymi środkami komunikacji, takimi jak rozmowa, wiadomość tekstowa czy email, w prosty sposób odnaleźć najnowsze wpisy przyjaciół na serwisach społecznościowych.

“HTC Smart wyznacza nowe standardy w zakresie zaawansowanej funkcjonalności w dostępnym dla każdego smartfonie.” – powiedział Paul Jacobs, chief executive officer, Qualcomm Incorporated. “Cieszymy się, że możemy wesprzeć HTC, które wykorzystuje nasz otwarty system operacyjny Qualcomm Brew Mobile Platform, w swoim nowym smartfonie oferującym zaawansowane funkcjonalności w bardzo przystępnej cenie.”

Qualcomm Brew Mobile Platform (Brew MP)

HTC Smart korzysta z Brew MP firmy Qualcomm, popularnego mobilnego systemu operacyjnego, który umożliwia oferowanie smartfonów na bardziej agresywnych poziomach cenowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu