Zimowe promocje w salonach Black Red White

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – rozpoczął nowy rok od zimowej akcji promocyjnej. Asortyment – tańszy nawet o 50% – będzie można nabyć od 8 do 30 stycznia 2010. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w akcji.

Promocja ZIMA 2010 obejmuje meble do pokojów dziennych, młodzieżowych, jadalni oraz sypialni. Taniej będzie można nabyć wybrane elementy systemów modułowych Reset, Sevilla, Largo, Doors, Indiana, Małgośka oraz Tip Top, a wśród nich m.in. łóżka, komody, witryny i biurka. W ramach noworocznej akcji niższą cenę będą miały wybrane meble z kolekcji klasycznej Bawaria. Rabatami objęte będą również meble tapicerowane oraz komplety do pokojów dziecięcych, np. Karina i Junior. Zimowa obniżka będzie także dotyczyć stolików okolicznościowych i szaf. Dodatkowo, taniej będzie można kupić komplet kuchenny NIKA 260.

„ZIMA 2010 to pierwsza w tym roku akcja promocyjna w salonach Black Red White, ale już kolejna, która pozwala naszym klientom zadbać o dobry, zimowy nastrój w estetycznych i funkcjonalnych wnętrzach. Atrakcyjne ceny i szeroka oferta produktowa są inspiracją do nowych aranżacji salonu, jadalni czy też pokoju dziecka. Zimą warto również zadbać o wygodne miejsce przed telewizorem, dlatego w promocyjnych cenach dostępne będą tapicerowane kanapy, sofy, wersalki i narożniki. Z kolei dla miłośników książek przygotowaliśmy bogatą ofertę regałów i szafek, które pomieszczą domowy księgozbiór. Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną ofertą w salonach Black Red White!” – powiedział Robert Sołowij, dyrektor Black Red White SA.

Black Red White oferuje wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, do jadalni, biura, sypialni oraz pokoju młodzieżowego o różnorodnej stylistyce – od klasycznej po nowoczesną. W propozycji firmy są również meble tapicerowane oraz bogata gama artykułów wyposażenia wnętrz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu