Przenieś konto do Nordea – nowa kampania promocyjna

Od 4 stycznia Nordea Bank Polska oferuje bezpłatne i szybkie przeniesienie konta z innego banku. Równocześnie wystartowała kampania promocyjna usługi przeniesienia rachunku. Zmiana dotychczasowego rachunku na bezpłatne konto Nordea Spektrum możliwa jest przez stronę internetową www.przenieskonto.nordea.pl oraz w oddziałach.

Klient zainteresowany taką operacją może wypełnić elektroniczny formularz  z prośbą o kontakt z doradcą – w takim przypadku wpisuje na stronie numer telefonu i dogodną dla siebie godzinę kontaktu lub pobrać i wypełnić wniosek samodzielnie, wysyłając go na wskazany adres email. W ramach usługi Nordea Bank  oferuje przeniesienie konta wraz z saldem i usługami płatniczymi: poleceniami zapłaty i zleceniami stałymi oraz zamknięcie rachunku w dotychczasowym  banku.

Nordea bierze na siebie wszelkie formalności z tym związane, jeśli tylko klient nie ma zobowiązań wobec banku, z którego chce przenieść konto  – np. niespłaconych kredytów czy kart płatniczych. Na życzenie klienta Nordea może też poinformować o nowym rachunku pracodawcę lub ZUS. Poświęcony przenosinom ROR-ów serwis umożliwia też w prosty sposób sprawdzenie zalet konta Nordea Spektrum.

Wirtualna porównywarka pozwala łatwo wyliczyć ile można zaoszczędzić na bezpłatnych wypłatach ze wszystkich bankomatów i darmowych przelewach przez internet. Darmowe jest także prowadzenie konta – o ile miesięczne wpływy na to konto z trzech ostatnich miesięcy wynosiły co najmniej 1500 zł. Jeśli były niższe – opłata będzie wynosić 8 zł miesięcznie.

4 stycznia 2009 r. rozpoczęła się kampania promocyjna wygodnego przenoszenia rachunku bankowego. O możliwościach łatwej zmiany konta dowiedzą się  przede wszystkim internauci – bank przygotował akcję mailingową skierowaną do użytkowników portalu Onet.pl i reklamę w wyszukiwarce Google. Częścią kampanii są też działania BTL – informacje o zasadach przenoszenia konta do Nordea BP znajdują  się także na ulotkach i wyciągach bankowych oraz witrynach oddziałów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu