Oriflame uruchamia nową stronę internetową

12 stycznia 2010 r. zostanie uruchomiona  nowa strona internetowa firmy Oriflame. Rozwiązania zastosowane przy projektowaniu strony mają ułatwić i przyśpieszyć poszukiwanie potrzebnych informacji. Strona zaskoczy dotychczasowych użytkowników swoja intuicyjnością i przyjaznością. Pod adresem www.oriflame.pl będzie można zobaczyć nie tylko produkty marki, ale także telewizję Oriflame i krótkie filmy  z wypowiedziami konsultantów.

Nowa wersja strony ma na celu wzmocnienie komunikacji marki z jej konsultantami i klientami. Poprzez szybszy interfejs i intuicyjne wyszukiwanie produktów, firma chce jeszcze lepiej pokazać swoja ofertę i dotrzeć z nią do nowych osób.

„Nowa strona Oriflame ma nie tylko nowoczesny i przejrzysty układ graficzny, ale także nową strukturę informacji. Liczymy, iż okaże się pomocna szczególnie dla tych osób, które chcą podjąć współpracę z Oriflame.” – mówi Magdalena Magdziarz, New Media Manager z Oriflame Poland.

Nowy serwis internetowy Oriflame zostanie wprowadzony równocześnie w 40 krajach świata. Projekt został przygotowany wewnętrznie przez oddział globalny online z zespołu szwedzko-czeskiego Oriflame. Koncepcja strony powstała przy udziale osób należących do Klubu Oriflame, w tym polskich konsultantów działających w Radzie Online. Dlatego też funkcjonalność strony jest ściśle dostosowana do potrzeb konsultantów. Swoim doświadczeniem wsparły Oriflame również agencje interaktywne z Polski i Szwecji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu