Nowi najemcy warszawskiego biurowca Skylight

Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz firma Pure Health & Fitness wynajęły odpowiednio 550 mkw. i 1 170 mkw. powierzchni biurowej w wieżowcu Skylight w Warszawie. W obu transakcjach pośredniczyła firma Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.

Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich urządzi w budynku Skylight swoją nową siedzibę (obecna mieści się w hotelu Sheraton). Z kolei na wynajętej przez Pure Health & Fitness powierzchni powstanie „Pure Skylounge” – pierwszy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej prywatny klub biznesowy tej sieci.

Pure Skylounge to unikatowy na polskim rynku koncept prywatnych klubów, oferujący klientom biznesowym idealne miejsce do pracy, wypoczynku i rozrywki. W obiekcie znajdą się sale konferencyjne, restauracja, prywatne kino. Klub zajmuje się również organizacją różnego rodzaju imprez, spotkań biznesowych oraz pokazów mody.

Skylight to samodzielny obiekt biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy należący do wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy. Oferuje 21 500 mkw. powierzchni biurowej na 22 piętrach. Deweloperem kompleksu jest ING Real Estate Development.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu