Komputronik SA dystrybutorem Celestron

Komputronik SA wprowadził do oferty produkty Celestron – wiodącego producenta sprzętu optycznego. Należą do nich: teleskopy, lornetki oraz lunety amerykańskiej marki. W sumie oferta Komputronik SA wzbogaciła się o kilkadziesiąt produktów z logo Celestron.

– Obserwacja nieba to połączenie rozrywki z nauką, która staje się coraz bardziej powszechnym hobby wśród miłośników nowoczesnych technologii – mówi Maciej Piotrowski, Wicedyrektor Marketingu Komputronik SA. – To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. Klientom, którzy chcą skorzystać z tej możliwości, oferujemy teleskopy na każdą kieszeń.

Produkty Celestron przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z astronomią, jak też doświadczonych obserwatorów nieba. Firma jest wiodącym specjalistą w dziedzinie produkcji teleskopów i lornetek oraz innego osprzętu optycznego z mikroskopami włącznie.

Celestron wyprodukował pierwszy teleskop w roku 1960, plasując się od początku na wysokim miejscu na liście najbardziej znanych dostawców sprzętu optycznego. Siedziba producenta mieści się w Torrance (Kalifornia). Dodatkowe informacje na temat firmy oraz bogatej oferty teleskopów znajdują się pod adresem www.celestron.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu