Pierwszy noworoczny program CyberTV 36i6

Już w najbliższy piątek tj. 8 stycznia o godzinie 18.00 rozpocznie się pierwszy w tym roku program projektu CyberTV 36i6 transmitowany na żywo ze studia interaktywnej telewizji lookr.tv. Naprzeciwko prowadzącego Piotra ‘neqsa’ Lipskiego ponownie zasiądą znane sylwetki sceny sportów elektronicznych. W nadchodzącym odcinku gośćmi internetowej audycji będą osoby na co dzień pełniące funkcje menedżerskie w największych polskich organizacjach e-sportowych.

Początek stycznia to idealny czas na podsumowanie minionego i dyskusję na temat obecnego roku w świecie sportów elektronicznych. Na pytania jaki był 2009 rok dla e-sportowców oraz co czeka miłośników gier komputerowych w kolejnych dwunastu miesiącach odpowiadać będą Piotr ‘Mit0s’ Kamiński oraz Marcin ‘Darky’ Sieczkowski. Rozmowa toczyć się będzie wokół tematów związanych z kondycją e-sportu w naszym kraju, nadchodzących wydarzeniach, cybersportowych organizacjach i drużynach oraz ich sponsorach. Poruszony zostanie również wątek pensji zawodników oraz tegorocznych rozgrywek Electronic Sports World Cup, czyli Mistrzostw Świata w grach komputerowych.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek, 8 stycznia o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego na żywo będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu