Konkurs List do św. Mikołaja rozstrzygnięty

Firma iSource – wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce rozstrzygnęła konkurs List do św. Mikołaja. Laureaci zostaną nagrodzeni wymarzonymi iPodami.

W konkursie wzięło udział ponad 2000 osób.

– Zostaliśmy dosłownie zasypani listami, za wszystkie dziękujemy. Trudno było podjąć decyzję, jednak wyłoniliśmy prace, które naszym zdaniem są najoryginalniejsze i najciekawsze, a zarazem dowodzą tego, że iPod to wspaniały pomysł na prezent, który pozwoli uszczęśliwić bliskich – mówi Magdalena Mroczkowska, Marketing Manager w iSource SA.

Pomysłów w listach było tyle, ilu uczestników konkursu. Większość osób prosiło o prezent dla siebie, podkreślając swoją fascynację muzyką oraz aktywny styl życia:

Kochany Święty Mikołaju, w tym roku nie proszę o zbyt wiele, a jedynie o iPod’a nano. Całe życie marzyłam o takim urządzeniu, które będę mogła nosić przy sobie i słuchać cały czas muzyki. Jak na pewno wiesz muzyka to moje życie-słucham muzyki przez cały dzień, nawet zasypiam przy muzyce, a czasami, nie mogąc się powstrzymać, prawie tańczę w tramwaju:)(…)

Jednak znaleźli się i tacy, którzy wzruszyli Komisję prosząc o iPoda, z myślą o swoich bliskich:

(…) Mam córkę 12 letnią która jest wspaniałą, skromną dziewczyną. (…) Myślę że jej marzeniem jest dostać iPoda ponieważ mają jej koleżanki, ale o tym nie mówi. Byłaby to niezła niespodzianka i chciałabym zobaczyć jej minę z wrażenia. To byłby wspaniały prezent

Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu 5 nagród w postaci iPodów oraz 5 wyróżnień w postaci kalendarzy i opublikowała listy na stronie www.ipodnaprezent.pl.

Miłym zaskoczeniem dla organizatorów okazał się gest jednego z laureatów. Po przeczytaniu wyróżnionych zgłoszeń postanowił on przekazać swojego iPoda autorowi listu, który jego zdaniem bardziej potrzebuje takiego prezentu:

– (…) Święta takie jak Boże Narodzenie powinny służyć spełnianiu marzeń tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących. Postanowiłem więc, o ile jest to zgodne z regulaminem i „procedurami” konkursu zrzec się swojej nagrody (…)

Wszystkich zainteresowanych wynikami konkursu zapraszamy na stronę: www.ipodnaprezent.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu