Kancelaria RÖDL & PARTNER w Polsce dołącza do drużyny Facebook’a

Kancelaria Rödl & Partner w Polsce jako jedna z pierwszych założyła swój profil na portalu społecznościowym Facebook.  Tym samym dołączyła do grona innych firm doradczych, które promują swoją działalność. Kancelaria Rödl & Partner opublikowała swój profil na portalu społecznościowym Facebook. Oficjalny profil Kancelarii Rödl & Partner będzie miejscem, w którym na bieżąco pojawiać się będą informacje o działaniach firmy, głównie w obszarze budowania wizerunku pracodawcy.

Facebook jest najszybciej rozwijającym się medium z grona portali społecznościowych. Obok wielu innych portali tj. LinkedIn, Goldenline czy Twitter, Facebook ze względu na swoje pochodzenie (wcześniej był zamkniętym portalem akademickim), gromadzi głównie ludzi wykształconych, znających języki obce. A na takim audytorium zależy kancelarii Rödl & Partner, która jest jedną z największych niezależnych firm na świecie świadczących usługi profesjonalne.

Dzięki profilowi firmy założonemu na Facebooku kancelaria będzie miała możliwość pokazywać na zewnątrz te zdarzenia i informacje, które do tej pory zarezerwowane były dla wewnętrznych gazetek dla pracowników czy Intranetu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu