Hiszpański klient Sin Limites

Agencja Sin Limites rozpoczęła współpracę z hiszpańską firmą Agruppa Desarrollos specjalizującą się w doradztwie, usługach administracyjnych i zarządzaniu nieruchomościami na rynku europejskim.

Sin Limites od stycznia br. zajmie się przygotowaniem strategii marketingowej i PR dla firmy Agruppa Desarrollos w związku z wprowadzeniem nowego produktu na rynek polski. Współpraca obejmuje także doradztwo w zakresie planowania wydarzeń specjalnych i koordynację uczestnictwa firmy na targach branżowych w Polsce.

Za projekt odpowiadają Iwona Burdzy – Trafidło i Anna Michalska. Umowa została podpisana na cztery miesiące z możliwością przedłużenia. Firma Agruppa Desarrollos wcześniej nie podejmowała współpracy z polskimi agencjami.

Sin Limites to agencja typu full – service specjalizująca się w organizacji imprez firmowych, ekskluzywnych eventów oraz indywidualnych projektów. Na życzenie klienta prowadzi także biuro prasowe oraz obsługę PR. Swoją ofertę Sin Limites kieruje m.in. do firm, organizacji, instytucji, a także do klienta indywidualnego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu