Arkana sukcesu w sprzedaży zostały ujawnione!

Już 11 stycznia w salonach prasowych pojawi się nowy numer magazynu Business Coaching.Business Coaching  to specjalistyczny magazyn szkoleniowy dla praktyków zarządzania. Czasopismo spełnia rolę swoistego szkolenia, dostarcza bowiem,  praktycznych informacji  związanych z zarządzaniem, które można z powodzeniem wykorzystać w firmie, tak aby zwiększać swoją efektywność pracy. To jedyny magazyn, który zawiera gotowe plany działania dla menedżerów i materiały do przeprowadzenia badań i analiz w firmie.

W numerze styczniowym znani trenerzy biznesu m.in. Sebastian Sauter, Wojciech Grzybowski, Maciej Weinmann i Anna Zaremba ujawniają arkana osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu sprzedażą.

Business Coaching to prawdziwe wejście smoka w segmencie magazynów dla menedżerów skutecznego zarządzania. W każdym numerze przekazujemy cenne wskazówki od trenerów i psychologów biznesu, aby nasi czytelnicy mogli osiągać sukcesy na polu zawodowym – podkreśla Paweł Marciniak, redaktor naczelny magazynu Business Coaching, który od wielu lat zajmuje się praktyczną stroną zarządzania.

Na łamach czasopisma przedstawiane są sposoby realizacji wyznaczonych celów, informacje ukierunkowane na kształtowanie umiejętności komunikacyjnych, wiedza nt. skutecznego, nowoczesnego zarządzania potencjałem ludzkim. Business Coaching radzi, w jakim kierunku planować własny rozwój zawodowy i ścieżkę kariery.

Dzięki magazynowi Business Coaching, czytelnik może prowadzić samodzielnie treningi szkoleniowe z zarządzania, sprzedaży, negocjacji czy realizowania wyznaczonych celów menedżerskich siedząc wygodnie w fotelu, bez wychodzenia z domu – dodaje Magdalena Nowak, sekretarz redakcji.

W numerze styczniowym znalazły się artykuły szkoleniowe z praktycznymi planami działania m. in. o:

  • budowaniu zespołu sprzedażowego
  • motywowaniu handlowców
  • monitorowaniu procesów sprzedaży
  • realizacji celów sprzedażowych
  • skutecznych negocjacjach
  • kompetencjach menedżera sprzedaży
  • radzeniu sobie z presją w sprzedaży, a także wiele innych artykułów z materiałami do samodzielnych analiz i doskonalenia swoich umiejętności menedżerskich.

Na stronie www.businesscoachingmag.pl można pobrać bezpłatnie praktyczne artykuły szkoleniowe. Informujemy także o możliwości prenumeraty całorocznej, a więc czterech wydań w cenie 239 zł. Magazyn jest dostępny w salonach Empik i Inmedio na terenie całego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu