Ubezpieczenie medyczne, które działa jak abonament

Szeroki dostęp do prywatnego leczenia tańszy od jednej wizyty u specjalisty? Centrum Medyczne ENEL-MED rozszerzyło ofertę ubezpieczeń medi-care dla klientów indywidualnych oraz małych firm. Gwarantujemy pacjentom dostęp do usług medycznych w pakietach indywidualnych, rodzinnych, a także dla dwóch osób. Wszystko to już w cenie od 92 zł miesięcznie.

Poza oferowanymi do tej pory czterema pakietami ubezpieczenia medi-care, klienci ENEL-MED mogą wybrać nowy pakiet podstawowy – SILVER BASIC. Obejmuje on m.in. nieograniczony dostęp do konsultacji internisty, ginekologa, laryngologa, okulisty i pediatry (w pakiecie rodzinnym), podstawowe testy diagnostyczne oraz przegląd stomatologiczny.

– Zmiany są odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy poszukiwali pakietu gwarantującego szybki dostęp do najczęściej poszukiwanych specjalistów oraz możliwość wykonania podstawowych badań w atrakcyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że cena jednej wizyty lekarskiej w naszym Centrum wynosi 140 zł, a pakiety zaczynają się od 92 zł miesięcznie – mówi Izabela Czekalska, Kierownik Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych w Centrum Medycznego ENEL-MED.

Drugim udogodnieniem w ramach medi-care jest możliwość wykupienia każdego z pakietów w wersji dla dwóch osób. Cena każdego z pakietów dla dwóch osób jest niższa niż w przypadku zawarcia dwóch umów indywidualnych. Dotychczas pacjenci Centrum Medycznego ENEL-MED mieli do wyboru pakiety indywidualne oraz rodzinne.

– Jest to propozycja dla tych pacjentów, którzy do tej pory nie decydowali się na zakup ubezpieczenia medycznego, ponieważ nie satysfakcjonowały ich ani ubezpieczenia indywidualne, ani rodzinne. Z naszej oferty mogą skorzystać małżonkowie, jak i partnerzy czy rodzic z dzieckiem – wyjaśnia Izabela Czekalska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu