Transcend prezentuje czytnik kart i hub USB w jednym

TRANSCEND prezentuje czytnik kart pamięci RDP7, który wyposażono w trzy sloty na karty pamięci oraz zintegrowany hub USB z trzema portami. Urządzenie obsługuje większość dostępnych na rynku formatów kart pamięci. Nowy czytnik kart charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (88mm x 54mm x 10,6mm), dzięki czemu jest wygodny w transporcie. Dioda LED wskazuje obecność karty w slocie oraz transfer danych, a czytelnie oznakowane sloty ułatwiają korzystanie z urządzenia.

RDP7 posiada trzy sloty na karty pamięci, umożliwiając odczyt danych z nośników wykorzystywanych dzisiaj w większości urządzeń mobilnych i elektronicznych gadżetach: telefonach, kamerach internetowych, ramkach cyfrowych czy odtwarzaczach mp3. Co więcej, trzy porty USB pozwalają na podłączenie do komputera trzech urządzeń peryferyjnych równocześnie. Zapobiega to plątaninie kabli, oszczędzając miejsce na biurku. Wbudowany kabel USB chowający się do obudowy zwiększa mobilność urządzenia.

Nowy czytnik kart obsługuje większość popularnych formatów kart: SD, SDHC, microSDHC, microSD, TransFlash, MMC, MMCplus, RS-MMC, MMCmobile, MS, MS PRO, MS Duo, MS PRO Duo, MS PRO-HG Duo, M2 oraz MMCmicro, miniSD i miniSDHC z udziałem adaptera.

Tak jak do wszystkich czytników kart Transcenda, także i do RDP7 dołączone zostało darmowe oprogramowanie Photo Recovery Tool. Umożliwia ono odzyskiwanie utraconych danych za pomocą kilku kliknięć myszką. Czytnik kart pamięci RDP7 jest dostępny w czarnej i białej wersji kolorystycznej.

Gwarancja i cena

Sugerowana cena detaliczna czytnika kart pamięci RDP7 wynosi 38 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu