Passus wśród Gazel Biznesu 2009

Firma Passus, dostawca wysokospecjalizowanych rozwiązań IT, po raz piąty z rzędu znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm i otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Gazela Biznesu”. O pozycji firmy zdecydował stały jej rozwój oraz wielkość obrotów w stosunku do lat ubiegłych.

Redakcja Pulsu Biznesu wspólnie z firmą Coface Poland ogłosiła wyniki X edycji rankingu „Gazele Biznesu”, którego dewizą jest promowanie dynamicznie rozwijających się firm. Lista „Gazel Biznesu” to znana i wiarygodna marka w społeczności polskich firm. O pozycji w rankingu decyduje szybki i stały rozwój, którego miernikiem jest zanotowany w 2008 r. przyrost obrotów w stosunku do 2006 roku (brano pod uwagę kolejne 3 lata działalności). W przypadku Passusa obrót ten wyniósł w 2008 r. ponad 89 mln PLN, co oznacza przyrost o 53% w stosunku do 2006 roku.

Ważna jest ponadto reputacja firmy, a więc terminowe regulowanie zobowiązań wobec dostawców, pracowników i urzędów. „Znalezienie się wśród laureatów tej edycji rankingu jest dla naszej firmy sporym sukcesem, oznacza bowiem zwiększenie obrotów w warunkach pogarszającej się koniunktury gospodarczej. Piąta z rzędu statuetka „Gazeli Biznesu” świadczy o stałym i stabilnym rozwoju naszej firmy” – ocenia Paweł Misiurewicz, prezes firmy Passus.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu