Kolejna edycja konkursu Modne Miejsca 2010 i Modne Produkty 2010

Oba projekty – Modne Produkty i Modne Miejsca – to ekskluzywne katalogi i zarazem konkursy przeznaczone dla osób ceniących niepowtarzalny design, modę i jakość. Spośród uczestników obu konkursów, najmodniejszych laureatów w poszczególnych kategoriach wybierze jury, w składzie którego znajdą się m.in. projektanci wnętrz, dziennikarze, styliści oraz przedstawiciele patronatu medialnego. Finał konkursów oraz wręczenie statuetek zwycięzcom odbędzie się podczas Warsaw Fashion Street 27 czerwca 2010 roku.

Katalog Modne Produkty to zbiór najmodniejszych, najbardziej designerskich produktów, łączących w sobie sztukę użytkową oraz niebywałe wzornictwo. Katalog jest kierowany do osób ceniących ciekawą formę i wysoką jakość przedmiotów. Kategorie wyróżnione w konkursie to: akcesoria i dodatki, biżuteria i zegarki, uroda i kosmetyki, moda, oświetlenie, szkło i porcelana, wnętrza, oraz nowe technologie. W każdej z wyżej wymienionych kategorii wyłoniony zostanie jeden zwycięzca. W katalogu oprócz prezentacji produktów znaleźć można również nowinki ze świata mody oraz wywiady z gwiazdami i stylistami. Nowością w tegorocznej edycji konkursu Modne Produkty jest dodatkowa nagroda, w postaci rocznej kampanii promocyjnej, ufundowana przez portal e-mieszkanie.pl dla zwycięzcy w kategorii wnętrza.

Patronat Medialny nad konkursem i katalogiem objęli:
RMF Classic; trendz.pl; e-mieszkanie.pl; cogdziezaile.pl; o2; LuxLux.pl; Boutique; Eden SPA; sophisti.pl; sophisti.tv

Katalog Modne Miejsca to przewodnik po miejscach, które dzięki swej oryginalności, wyjątkowości, profesjonalnej obsłudze i niecodziennej atmosferze warte są odwiedzenia. Plebiscytowi podlegają następujące kategorie: hotele, restauracje i kluby, sklepy, salony mody, salony urody, zdrowie, sport i relaks oraz salony auto-moto. Partnerem strategicznym tegorocznego wydania Modnych Miejsc jest miesięcznik Cztery Kąty. Katalog wydawany jest w polsko-angielskiej wersji językowej.

Patronat Medialny nad konkursem i katalogiem objęli:
Cztery Kąty; RMF Classic; LuxLux.pl; o2; Boutique; Eden SPA; sophisti.pl; sophisti.tv; horeca.pl; horeca-magazyn; trendz.pl; cogdziezaile.pl

Więcej na stronach:

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu