Amadeus zawiera długoterminową umowę full-content z liniami Lufthansa i SWISS

Firma Amadeus oraz linie lotnicze Lufthansa German Airlines i Swiss International Air Lines zawarły długoterminową umowę dotyczącą udostępniania full-content. Umowa obowiązująca do końca 2014 roku zapewni biurom podróży na całym świecie dostęp do całości informacji publikowanych przez linie Lufthansa i SWISS poprzez systemy Amadeus, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Od 1 marca 2010 r. za pośrednictwem systemu Amadus udostępniane będą wszelkie informacje o cenach, rozkładach lotów i zasobach linii Lufthansa oraz SWISS – dokładnie takie same i na takich samych zasadach, jak dostępne za pośrednictwem dowolnego pośredniego lub bezpośredniego kanału sprzedaży, dystrybutora czy witryny internetowej.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z podpisanej umowy, która zapewni tysiącom biur podróży korzystającym z usług wiodących w świecie linii lotniczych Lufthansa i SWISS komfort, stabilność i efektywność – mówi Philippe Chérèque, wiceprezes firmy Amadeus ds. handlowych.

– Umowa zapewnia linii Lufthansa efektywną dystrybucję przy optymalizacji kosztów, a jednocześnie pozwala zwiększyć sprzedaż dzięki łatwemu dostępowi do informacji za pośrednictwem systemu firmy Amadeus, jednego z naszych najważniejszych partnerów w dziedzinie dystrybucji i informatyki – mówi Thierry Antinori, członek zarządu linii Lufthansa ds. marketingu i sprzedaży.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu