Akcja charytatywna LOT-u w Siedlisku Morena

przez | 06/01/2010

Siedlisko Morena, boutique hotel na Mazurach oraz Polskie Linie Lotnicze LOT wspólnie zorganizowały akcję charytatywną na rzecz Rodzinnego Domu w Starych Juchach.

Siedlisko Morena i LOT podjęły się wspólnej realizacji idei CSR (Corporate Social Responsibility – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). Podczas odLOTowego Sylwestra, którego oprawa nawiązywała do podróży Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, została przeprowadzona licytacja biletu lotniczego PLL LOT dla dwóch osób do Stanów Zjednoczonych. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie dla Rodzinnego Domu w Starych Juchach, który prowadzą Ewa i Edward Moroz.

Do dzisiaj, w naszym domu mieszkało dwanaścioro dzieci, z czego dziesiątka jest jeszcze z nami. Jednym z naszych celów jest pokazanie wychowankom piękna ich kraju. Staramy się realizować tę strategię w miarę naszych możliwości, organizując wyjazdy wakacyjne czy też weekendowe do różnych miejsc i zakątków w Polsce- mówi Ewa Moroz.

Celem akcji było zaangażowanie gości Siedliska Morena w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Czek opiewający na wylicytowaną kwotę przekaże na rzecz Rodzinnego Domu w Starych Juchach Prezes LOT-u, Sebastian Mikosz. Uroczyste wręczenie odbędzie się w Siedlisku Morena.

LOT to przede wszystkim podróżowanie, poznawanie świata, docieranie do odległych miejsc- mówi Dorota Haller, Dyrektor Marketingu PLL LOT – dlatego cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu także mali wychowankowie rodzinnego domu będą mogli poznać Polskę i doświadczyć przyjemności podróżowania.