KLM wznowią połączenie na Arubę

Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM wznowią 1 lutego 2010 r. połączenie między lotniskami Amsterdam Schiphol i Aruba Reina Beatrix.  Loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu w połączeniu z istniejącymi już połączeniami z Curacao.

KLM zawiesiły loty na Arubę 29 marca 2009r. O ich wznowieniu zdecydowały w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tym połączeniem. Loty będą obsługiwane przez Boeinga 747-400. Destynację obsługują zarówno KLM jak i Martinair.

“Wiedzieliśmy, że klienci chcieliby mieć szansę podróżowania w klasie biznesowej na rejsach na i z Aruby co umożliwiają im KLM. Aby zaspokoić różne potrzeby naszych pasażerów KLM będą teraz oferowały tak jak Martinair rejsy na wyspę” – wyjaśnia Peter Hartman, prezes i dyrektor generalny KLM.

Lot nr KL0783 będzie odlatywał z Amsterdamu w poniedziałki i czwartki o 09:35 i lądował na Arubie o 14.15 tego samego dnia. Lot powrotny o tym samym numerze wystartuje z Aruby w poniedziałki i czwartki o 15:25 i doleci do Amsterdamu następnego dnia o 8.00 rano.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu