OdLOTowy Sylwester i aukcja dobroczynna w Siedlisku Morena

Siedlisko Morena, boutique hotel na Mazurach, oraz Polskie Linie Lotnicze LOT wspólnie zorganizują OdLOTowego Sylwestra, połączonego z akcją charytatywną.

Siedlisko Morena i LOT podjęły się wspólnej realizacji idei CSR (Corporate Social Responsibility – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). Podczas odLOTowej zabawy, której oprawa będzie nawiązywała do podróży Polskimi Liniami Lotniczymi LOT,  zostanie przeprowadzona licytacja biletu lotniczego PLL LOT dla dwóch osób do Stanów Zjednoczonych. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie dla jednego z rodzinnych domów dziecka na Mazurach.

Działania o charakterze CSR mają w Locie długą i dobrą tradycję – mówi Dorota Haller, Dyrektor Marketingu PLL LOT – Kiedy tylko możemy, staramy się dzięki naszej działalności choć trochę zmieniać świat na lepsze. Dodaliśmy już skrzydeł wielu osobom i inicjatywom, ale każdy następny projekt, w którym nasza firma może pomóc w realizacji czyichś marzeń czy poprawie losu, cieszy nas jeszcze bardziej – dodaje.

Budowanie opinii firmy i jej wizerunku jako odpowiedzialnej może stać się kapitałem na przyszłość. Tym samym pomoc jaką niesiemy, angażując się w tego typu akcje, jest z pewnością najważniejszym atutem takich działań. Cieszy nas bardzo, że LOT jako partner imprezy będzie wspólnie z Siedliskiem Morena realizował ten pomysł. – mówi Urszula Orpik, dyrektor Siedliska Morena.

Za działania public relations odLOTowego Sylwestra w Siedlisku Morena odpowiada agencja Kostrzewa PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu