Nawet 100 GB co miesiąc bez dodatkowych opłat!

22 grudnia br.  iPlus wprowadza dla swoich klientów kolejną innowacyjną usługę – iPlusopobieracz.  Jest to całkowita nowość na polskim rynku mobilnego internetu!

iPlusopobieracz to usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki niej ściągnięcie filmu z kina internetowego,  gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.

iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (nawet do 100 GB miesięcznie) codziennie w godzinach od północy do dziewiątej rano.  Wszystkie dane wysłane i odebrane w ciągu tych 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.

Z usługi mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego.

W okresie promocyjnym od 22.12.2009 do 21.01.2010 wszyscy abonenci iPlusa mogą włączyć usługę  bez opłaty miesięcznej na stałe.

Aby włączyć usługę, należy:
·    wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (Pluskod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych)
lub…
·    zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601  – usługę aktywuje konsultant
lub…
·    zalogować się do Plus Online na www.iplus.pl lub www.plus.pl i przejść do listy dostępnych usług.

Oferta iPlus dostępna jest w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.iplus.pl

Więcej informacji o ofercie iPlus, zasięgu oraz sieci sprzedaży na stronach www.iplus.pl

Adam Suchenek

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu